بهترین کانال های تلگرام

امتیاز 5 از 5 از بین 7 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 6 دقیقه نظرات کاربران

بهترین کانال های تلگرام کدامند؟ همان طور که می دانید تلگرام همچون سایر پیام‌رسان‌ها قابلیت ایجاد کانال یا گروه را دارد، اگرچه باید تلگرام را بهتر از سایر اپ‌های پیام رسان دانست که ویژگی‌های گسترده در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. در این مطلب idtop قصد داریم بهترین یا به نوعی پرطرفدارترین کانال های تلگرام را معرفی کنیم تا در صورت نیاز به سراغ آنها رفته و کسب اطلاعات کنید.

بهترین کانال های تلگرام فارسی

لیست پرطرفدارترین کانال های تلگرام فارسی:

1. کانال آهنگیفای

این کانال همانطور که از نامش پیداست برای دوستداران ترانه و آهنگ ایجاد شده است. بیش از 4 میلیون کاربر دنبال کننده داشته که از این کانال برای یافتن موسیقی موردنظر خود استفاده می‌کنند. در این کانال ابتدا نمونه کوتاه آهنگ در دسترس قرار گرفته و در صورت تمایل می‌توانید نسخه کامل را دریافت کنید. 

آدرس کانال آهنگیفایahangify@

تعداد اعضا: 4.3 میلیون نفر

2. کانال هواداران پرسپولیس

این کانال هواداری بیش از 4 میلیون کاربر دنبال کننده دارد که برای هواداران باشگاه پرسپولیس است. علاقمندان به این تیم می‌توانند آخرین اخبار مربوط به تیم مورد اشاره را کسب کنند.
آدرس کانال هواداران پرسپولیس: Perspolis@

تعداد اعضا: 3.18 هزار نفر

3. کانال Bollywood HD Movies Latest

کانال Bollywood HD Movies Latest هم با بیش از 4 میلیون کاربر دنبال کننده جز کانال‌های محبوب تلگرامی محسوب می‌شود. کانالی که اخبار سینمای بالیوود یا همان کشور هندوستان را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد. زبان این کانال انگلیسی بوده و بیشتر هم به سینما بالیوود هند می‌پردازد. اخبار، بیوگرافی و برخی موارد دیگر.

آدرس کانال: Bollywood HD Movies@

نعداد اعضا: 2.9 میلیون نفر

4. کانال هواداران استقلال

دیگر کانال محبوب مربوط به هواداران استقلال می‌شود که بیش از 3 میلیون کاربر دنبال کننده دارد. همانند کانال پرسپولیس این کانال نیز اخبار پیرامون باشگاه استقلال را برای علاقمندان پوشش می‌دهد.

آدرس کانال هواداران استقلالesteghlalpage@

تعداد اعضا: 553,763

5. کانال آخرین خبر

این کانال خبری بیش از 2 میلیون فالوور داشته و توانسته با ارائه خبرهای اقتصادی و اجتماعی روز دنیا نظر علاقمندان به این حوزه را جلب کند. بنابراین باید آخرین خبر را یکی از محبوب و بهترین کانال‌های ایرانی دانست.

آدرس کانال آخرین خبر: akharinkhabar@

6. کانال Melodio

دیگر کانال مورد اشاره Melodio نام دارد که بیش از 3 میلیون کاربر شامل آن شد. این کانال ویژه علاقمندان موسیقی ساخته شده و با دنبال کردن آن می‌توانید جدیدترین و بهترین موسیقی‌های روز دنیا را بدست آورید. 

آدرس کانال: Melodio@

7. کانال خنده جوک

این کانال همانطور که از نامش پیداست، یک کانال با محتوا طنز و کمدی بوده تا بتواند موجب شادی طرفداران شود. کانالی که بیش از 1 میلیون و 500 هزار کاربر دنبال کننده دارد. جوک‌ها در بیشتر شبکه‌های اجتماعی طرفداران بسیاری دارند و توانستند کاربران میلیونی کسب کنند. کانال خنده جوک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طرفداران بزرگی دارد.

آدرس کانال خنده جوک: Khandeh_baklas@

8. کانال مجله پزشکی

بی شک موضوعات پزشکی کم اهمیت نیستند و افراد همیشه مایلند پیرامون موضوع سلامتی خود اطلاعاتی بدست آورند. این کانال با بیش از 1 میلیون و 300 هزار کاربر پرمخاطب است. بنابراین با یک کانال محبوب پزشکی رو به رو هستیم.

آدرس کانال مجله پزشکی: MajalePezeshki@

باید بدانید که کانال‌های متنوعی در تلگرام وجود دارد که هر یک موضوعات خاص خود را دارند و افراد با سرچ می‌توانند کانال موردنظر خود را بیابند. البته با سرچ می‌توان تشخیص داد که کدامیک از کانال‌ها گزینه مناسبی هستند. بخصوص اگر کانال دارای کاربران بسیاری باشد که این معنای اعتبار و عملکرد کانال است.

9. کانال هانیستا

از آنجایی که موبوگرام به دلیل فیلتر شدن تلگرام توانست بسیار طرفدار کسب کند، کانال توسعه دهنده آن هم به مخاطبان زیادی دست پیدا کرد. کانالی که هانیستا نام داشته و بیش از 3 میلیون 300 هزار نفر اعضا دارد. در این کانال نه تنها آخرین تغییرات موبوگرام را جویا خواهید شد، بلکه با سایر برنامه‌های این توسعه دهنده آشنا خواهید شد.

آدرس: hanista_channel@

تعداد اعضا: 3 میلیون و 300 هزار نفر

10. تلگرام فارسی

تلگرام فارسی بیش از 3 میلیون نصب داشته و بدیهی بوده که تعداد مخاطبان کانال آن هم زیاد باشد. به نوعی باید آن را محبوب‌ترین تلگرام غیررسمی به حساب آورد. در کانال آن می‌توانید آخرین تغییرات را شاهد باشید و با ویژگی‌های اپ هم آشنایی پیدا کنید. بنابراین اگر از کاربران تلگرام فارسی هستید، بهتر بوده به سراغ این کانال بروید.

آدرس: telfa_official@

تعداد اعضا: دو میلیون و صد هزار نفر

11. کانال خبرفوری

یکی از کانال‌های خبری فارسی محبوب بی شک خبرفوری است. این کانال بیش از 1.7 میلیون کاربر داشته و همچنان نیز بر تعداد مخاطبان آن در حال افزوده شدن است. این کانال در میان کانال‌های خبری فارسی توانسته محبوبیت کسب کند و جدیدترین اخبار روز دنیا و ایران را دردسترس مخاطبان قرار دهد.

آدرس کانال: akhbarefori@

تعداد اعضا: یک میلیون و هفتصد هزار

12. کانال نیازکام

این کانال برای افرادی تدارک دیده شده که به دنبال ترفندهای ساده در زندگی روزمره هستند. کانالی با بیش از یک میلیون ششصد هزار کاربر که توانسته مخاطبان بسیاری کسب کند. نیازکام همانطور که از نامش پیداست برای رفع مسائل غیرمنتظره زندگی تدارک دیده شده و افراد می‌توانند با مراجعه به آن نیازهای روزمره را در زمینه مشکلاتی ساده برآورده سازند.

آدرس کانال: niazcom_ir@

تعداد اعضا: یک میلیون و ششصد هزار

13. کانال گیزمیز

این کانال از همان اوایل فعالیت تلگرام ساخته شده و همین امر موجب شد تا بر تعداد مخاطبان آن هر روز افزوده شود. گیزمیز یک میلیون و پانصدهزار نفر کاربر داشته و محتوا متفرقه‌ای در زمینه سرگرمی ارائه می‌دهد. بنابراین اگر علاقمند به محتواهای سرگرمی هستید، گیزمیز می‌تواند طرفداران بسیاری داشته باشد.

آدرس کانال: gizmiztel@

تعداد اعضا: یک میلیون و پانصد هزار نفر

14. کانال پارسینه

دیگر کانالی که باید به آن اشاره کنیم، کانال پارسینه است. این کانال همانند آخرین خبر و خبر فوری محتوای خبری را در اختیار کاربر می‌گذارد. این کانال بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر مخاطب داشته و توانسته مخاطب بسیاری کسب کند. بنابراین اگر بخواهیم به یک کانال خبری اشاره کنیم، پارسینه همان گزینه موردنظر است.

آدرس کانال: parsinehnews@

تعداد اعضا: یک میلیون دویست هزار نفر

15. کانال ملوبیت

موسیقی از طرفداران بسیاری برخوردار است و همین امر موجب شده تا بیشتر کانال‌های تلگرامی موسیقی طرفداران بسیار داشته باشد. یکی از این کانال‌ها ملوبیت نام داشته که از یک میلیون و دویست هزار نفر مخاطب برخوردار است. بنابراین افراد می‌توانند با مراجعه به این کانال آخرین اطلاعات پیرامون موسیقی را کسب کرده و دانلود کنند.

آدرس کانال: melobit@

تعداد اعضا: یک میلیون و دویست هزار نفر

16. دنیای ترانه

دنیای ترانه یک کانال برای آرشیو موسیقی بوده که ماهیتی مانند کانال ملوبیت دارد. افراد می‌توانند جدیدترین آهنگ را مشاهده کرده و به دانلود آن بپردازند. ناگفته نماند که رباتی به نام moozikestan_bot@ هم وجود دارد که افراد با سرچ کردن نام آهنگ خود می‌توانند به دانلود آن بپردازند. بنابراین اگر به دنیای موسیقی علاقمند هستید، کانال دنیای ترانه بی شک موردتوجه شما قرار می‌گیرد. همچنین بخش کوتاهی از موسیقی هم دردسترس قرار گرفته تا افراد در صورت تمایل موسیقی موردنظر را دانلود کنند.

آدرس کانال: dtaraneh@

تعداد اعضا: نهصد هزار نفر

17. آکادمی تلگرام

این کانال را به نوعی باید آچار فرانسه دانست. کانالی که محتوا متفرقه و آموزشی متعددی در اختیار مخاطب گذاشته تا بتواند به ایده‌های جالبی دست یابد. بنابراین اگر علاقمند به محتواهای آموزشی و کاربردی هستید، کانال آکادمی  تلگرام همان گزینه موردنظر بوده و بیش از هشت هزار مخاطب هم دارد که نشان دهنده موفقیت عملکرد ادمین آن است.

آدرس کانال: tgacademy@

تعداد اعضا: هشتصد و هشتاد نفر

18. ورزش سه

دیگر کانالی که باید به آن بپردازیم، یک کانال ورزشی بوده که قطعا بیشتر افراد با آن آشنایی دارند. کانال ورزش 3 به ارائه اخبار روز دنیا پیرامون فوتبال و سایر موارد می‌پردازد. بنابراین اگر از دوستداران فوتبال هستید، این کانال هشتصد هزار نفری را از دست ندهید. همچنین بروزترین اخبار ورزشی هم در این کانال قابل رویت است.

آدرس کانال: varzesh3_channel@

تعداد اعضا: هشتصدو هفتاد هزار نفر

19. طب اسلامی ایرانی

این کانال همانطور از نامش پیداست در زمینه طب اسلامی فعالیت داشته و به ارائه محتواهای طبی می‌پردازد. بخصوص اگر به دنبال مداوا بیماری‌ها به روش طب اسلامی هستید، این کانال هشتصدو بیست هزارنفری را از دست ندهید. طب اسلامی مخاطبان بسیاری دارد و با این کانال قطعا به اطلاعات مناسبی دست پیدا خواهید کرد.

آدرس کانال: Tebe_slami_irani@

تعداد اعضا: هشتصدو بیست هزار نفر

20. خروس جنگی

آخرین کانالی که باید به آن اشاره کنیم، خروسی جنگی بوده و یک کانال تفریحی است. این کانال تلگرامی دارای هشتصد هزار مخاطب بوده و یکی از پرمخاطب‌ترین در میان کانال‌های تلگرامی ایرانی شناخته می‌شود. بنابراین اگر به دنبال یک کانال جذاب تفریحی و سرگرم کننده هستید، به کانال خروس جنگی مراجعه کنید.

آدرس کانال: khooroosjangi@

تعداد اعضا: هشتصد و ده هزار نفر
نظر خودرا درج کنید
تعداد نظرات (1)
  • جلال.خواجه.وندی جلال.خواجه.وندی
    سلام.نظرمن.خیلی.خوب.عالیست
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید