والپیپر های اپل

دانلود بهترین والپیپر ها و تصاویر زمینه برای محصولات اپل مثل آیفون، آیپد و دسکتاپ در وب سایت آیدی تاپ

امتیاز 4 از 5 از بین 309 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
تصویرزمینه جدید آیفون13

دانلود تصویرزمینه جدید آیفون13

تصویر زمینه جدید آیفون 13

دانلود تصویر زمینه جدید آیفون 13

2
تصویر زمینه آیفون 13

دانلود تصویر زمینه آیفون 13

1
تصویرزمینه آیفون13

دانلود تصویرزمینه آیفون13

جدیدترین والپیپر ایفون13

دانلود جدیدترین والپیپر ایفون13

والپیپر ایفون13

دانلود والپیپر ایفون13

1
تصویر زمینه برای کامپیوتر

دانلود تصویر زمینه برای کامپیوتر

15
والپیپر برای کامپیوتر

دانلود والپیپر 2026

14
والپیپر متحرک

دانلود 2055

1
والپیپر 4k

دانلود والپیپر 4k

8
والپیپر سه بعدی

دانلود والپیپر سه بعدی

7
والپیپر آیفون

دانلود والپیپر آیفون

9
تصویر زمینه رنگی

دانلود تصویر زمینه رنگی

6
والپیپر سبز

دانلود والپیپر سبز

2
والپیپر ریل قطار

دانلود والپیپر ریل قطار

11
تصویر زمینه سفید آبی

دانلود تصویر زمینه سفید آبی

17
تصویر زمینه MESSI

دانلود تصویر زمینه MESSI

4
والپیپر سفید و سیاه

دانلود والپیپر سفید و سیاه

12
تصویر زمینه لوگو اپل

دانلود تصویر زمینه لوگو اپل

24
تصویر زمینه کریستین رونالدو

دانلود تصویر زمینه کریستین رونالدو

8
پارک ملی فوجی هاکونه ایزو

دانلود پارک ملی فوجی هاکونه ایزو

33
تصویر زمینه 2054

دانلود تصویر زمینه 2054

13
تصویر زمینه siah sefid

دانلود تصویر زمینه siah sefid

21
تصویر زمینه چوب

دانلود تصویر زمینه چوب

26

تصویر زمینه ایفون

صفحه نمایش یکی از مهم ترین بخش ها در دستگاه های هوشمند بوده و کاربران روزانه بیشتر از سایر بخش ها با آن در ارتباط هستند، زیبایی و کاربردی بودن این بخش در درجه اول وابسته به تصویر زمینه بوده و پس از آن ظاهر کلی سیستم عامل در خروجی نهایی تاثیر گذار است، زیرا برخی والپیپر ها به دلیل کیفیت پایین چشم کاربر را اذیت کرده و یا برخی دیگر به دلیل مناسب نبودن رنگ ها موجود در صفحه نمایش را ناخوانا می کنند. متأسفانه عکس پس زمینه ایفون یا سایر گوشی ها بسیار محدود هستند و ممکن است حتی با سلیقه شما همخوانی نداشته باشند، به عنوان مثال تصوير زمينه ايفون به صورت پیش فرض بعضاً شاید به 12 عدد نیز نرسد بنابراین در مدت زمان کمی شما را قطعاً خسته می کند، اینجاست که دل تان می خواهد والپیپرهای جدیدتر و متنوع تری را برای آیفون خود پیدا کنید. توجه داشته باشید والپیپرهای متحرک می توانند باتری گوشی شما را به سرعت تخلیه کنند بنابراین تا آنجایی که می توانید از عکس تصویر زمینه ثابت استفاده کنید.

تصویر پس زمينه ايفون یا والپیپر یکی از آن بخش هایی است که چه گوشی اپلی داشته باشید و چه گوشی تان اندرویدی باشد همیشه به آن نیاز دارید چراکه به سرعت از چشمتان می افتد، بنابراین نیاز به یک جایگزین مناسب دارد. تغییر دادن والپیپر آیفون می تواند همانقدر برایتان لذت بخش باشد که از داخل بازار یک کیس جدید برای گوشی تان می خرید. البته از آنجایی که تغییر والپیپر کاری بسیار ساده تر است به شما پیشنهاد می کنیم با ورود به وبسایت آیدی تاپ و دانلود تصویر زمینه ایفون با کیفیت از قسمت والپیپر اپل لذت استفاده از گوشیتان را چند برابر کنید. ما در آیدی تاپ برای شما جدیدترین و با کیفیت‌ ترین والپیپرهای آیفون 13، والپیپر ایفون ۱۲، تصویر زمینه ایفون ۱۱ و ... را برایتان آماده کردیم، برای دانلود والپیپر آیفون کافیست وارد وب سایت آیدی تاپ شده و در قسمت والپیپر اپل به راحتی آن ها را با بالاترین کیفیت دانلود کنید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید به صورت کلی والپيپر ايفون از تنوع رنگی و طرحی بیشتری نسبت به والپیپرهای دیگر برندها برخودار است، همچنین والپیپر آیفون با کیفیت بالاتری نسبت به برندهای دیگر ساخته و برای دانلود بارگزاری می شود، زیرا طرفداران تصویر زمینه گوشی آیفون نسبت به برندهای دیگر بیشتر است.

شرکت اپل آیفون ها، آیپدها و کامپیوتر های خود را در اندازه های متفاوت و با رزولوشن های مختلف معرفی و عرضه می کند، پس برای انتخاب والپیپر یا همان تصویر زمینه اپل باید به نوع دستگاه خود توجه کنید، تیم آیدی تاپ انواع والپیپر ایفون را در سایز های مختلف برای شما کاربران عزیز آماده کرده است. در قسمت والپیپر اپل نه تنها جدیدترین والپیپر آیفون 13 موجود است بلکه می توانید تصویر زمینه آیفون 7 و دیگر مدل های آیفون را نیز جست و جو و پیدا کنید.

  برای دانلود عکس تصویر زمینه ایفون می توانید با کلیک بر روی والپیپر مورد نظرتان، سایز های آن را مشاهده و متناسب با دستگاه خود یعنی آیفون 8، ایکس و بالاتر و همچنین ایفون های قدیمی تر، آیپد و دسکتاپ، دانلود نمایید. صفحه والپیپر اپل در وب سایت ما روزانه آپدیت شده و تصاویر زمینه جدیدی به آن اضافه می شود، لازم به ذکر است که تمامی والپیپر ها با بهترین و بالاترین کیفیت بر روی سایت قرار داده می شوند تا صفحه نمایش دستگاه شما زیبا تر و با کیفیت تر .دیده شود
  idtop.ir 👈👈.جدیدترین تصویر زمینه آیفون نظیر تصویر زمینه ایفون 12 و تصویر زمینه ایفون 13 را می توانید دانلود نمایید
ضمناً اگر والپیپر یا تصویر زمینه خاصی مدنظرتان بود می توانید در قسمت نظرات به ما اعلام کنید تا در اسرع وقت سفارش پیشنهادی شما را در کنار سایر عکس های پس زمینه آیفون قرار دهیم.

قیمت و مشخصات فنی

مقالات تکنولوژی

آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید