جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

آموزش خرید اپل آیدی

امتیاز 5 از 5 از بین 7 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
نظرات کاربران

ساخت اپل آیدی در ایران یکی از بزرگترین مشکلات کاربران و علاقمندان به دستگاه های اپل می باشد، در سال های اخیر امکان ساخت آن برای کاربران از داخل ایران وجود داشت، اما کمی زمان بر و سخت بود. چندی پیش اپل به دلیل امنیت بیشتر کاربران خود ساخت اپل آیدی را بدون تایید شماره موبایل غیر ممکن کرد، اما تحریم های آمریکا باعث شده است که نام ایران در لیست پیش شماره های وب سایت اپل وجود نداشته باشد.

اپل آیدی در ایران

کاربران اپل در ایران پس از این تغییر در روند ساخت اپل آیدی، برای راه اندازی دستگاه های اپلی خود با مشکلات بیشتری روبرو شده اند، در حال حاضر اگر شماره موبایل خارجی ندارید تنها راه برای راه اندازی دستگاهتان، خرید اپل آیدی می باشد.

با توجه به مشکلات به وجود آمده افراد بسیاری برای سودجویی بیشتر اپل آیدی های غیر معتبر را به کاربران می فروشند، این اپل آیدی ها معمولا فاقد فضای آیکلود هستند و ممکن است پس از چندین ماه غیر قابل استفاده شوند، همانطور که میدانید اگر اپل آیدی شما با مشکلی روبرو شود استفاده از آیفون، آیپد و سایر دستگاه های اپلی غیر ممکن شده و برای حل مشکل نیاز است که هزینه های بسیار بیشتری را متحمل شوید.

نحوه خرید اپل ایدی از سایت آیدی تاپ

آیدی تاپ برای حل این مشکل و راحتی هرچه بیشتر کاربران اپل، اقدام به تهیه و عرضه اپل آیدی معتبر با بهترین قیمت نسبت به رقبا کرده است، اپل آیدی های ما در انواع مختلف ارائه شده تا نیاز تمامی کاربران را برطرف کند، لازم به ذکر است که تمامی اپل آیدی های موجود، دارای فضای آیکلود می باشند، همچنین پکیج های اپل آیدی تعداد بالا با قیمت مناسب برای همکاران در نظر گرفته شده که می توانید در صفحه خرید اپل آیدی آن ها را مشاهده کنید.

اگر قصد خرید اپل آیدی از وب سایت آیدی تاپ را دارید، ویدیو آموزشی زیر را مشاهده نمایید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید