جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

نحوه استفاده از گیفت کارت آمازون

امتیاز 5 از 5 از بین 9 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

شرکت آمازون همانند دیگر کمپانی‌ها برای فروشگاه خود گیفت کارتی در نظر گرفته که افراد می‌توانند از طریق آن حساب کاربری خود را شارژ کرده و به خرید بپردازند. در این بین برخی افراد آگاهی ندارند که چگونه باید گیفت کارت آمازون را مورد استفاده قرار دهند یا فعال کنند. به نوعی باید بیان داشت که بیشتر گیفت کارت‌ها روش فعال سازی مشابهی دارند، مگر آن که شرکتی گیفت کارت متفاوتی را به مشتریان خود ارائه دهد. به دنبال استقبال خوبی که از نحوه فعال کردن گیفت کارت اسپاتیفای شد تصمیم گرفتیم مقاله دیگری را به روش فعال سازی گیفت کارت آمازون اختصاص دهیم تا کاربران آیدی تاپ بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند. 

آموزش فعال سازی گیفت کارت آمازون

برای خرید یک محصول فیزیکی یا دیجیتالی از فروشگاه آمازون ابتدا باید ثبت نام داشته باشید و این روشی بوده که در تمامی سایت‌ها وجود دارد و نمی‌توان بدون ثبت نام هیچ نوع خدماتی دریافت کرد؛ آمازون نیز از این قاعده مستثنی نیست. 


نحوه فعال سازی گیفت کارت آمازون


چگونه حساب خود در آمازون را شارژ کنیم ؟

ابتدا باید به حساب کاربریِ آمازون خود مراجعه کرده و وارد آن شوید. اگر تاکنون حسابی نساختید، بهتر است با یک آی پی خارجی از جمله ایالات متحده یک حساب ایجاد کنید. نسبت به نوع آی پی باید دقت لازم را داشته باشید، زیرا اگر به دلیل آی پی حساب شما شارژ نشود، دیگر قادر نخواهید بود شارژ از دست رفته را بازگردانید. مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

با انجام مراحل فوق شما به سادگی توانستید تا گیفت کارت آمازون خود را فعال کنید و شارژ را به حساب کاربری انتقال نمایید. موارد فوق به شما کمک می‌کند تا به سرعت گیفت کارت آمازون خود را شارژ کرده و از خرید کردن در این فروشگاه جهانی لذت ببرید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید