جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

نحوه فعال کردن گیفت کارت اسپاتیفای

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

اگر بخواهیم یکی از بزرگ‌ترین سرویس های پخش آنلاین موسیقی را نام ببریم، قطعا نام اسپاتیفای را باید به زبان آوریم، سرویسی که کاربران میلیونی داشته و شاید شما بخواهید برای حساب خود گیفت کارتی تهیه کرده و به فعال سازی آن بپردازید. ما در این مطلب قصد داریم نحوه فعال کردن گیفت کارت اسپاتیفای را شرح دهیم که به شرح زیر است:

   1. ابتدا به سایت اسپاتیفای مراجعه کنید.

   2. اگر پیشتر ثبت نامی داشتید روی sign in و در صورت عدم داشتن حساب روی Sign up کلیک کنید.

   3. در مرحله بعد باید وارد قسمت Redeem گیفت کارت در اسپاتیفای بروید.

   4. سپس باید کد گیفت کارت را در کادر موردنظرّ ردیم کردن وارد کنید.

   5. در نهایت Redeem را انتخاب کنید تا عملیات با موفقیت انجام گیرد.


چگونه گیفت کارت اسپاتیفای را فعال کنیم؟


اگر از اعضای اسپاتیفای هستید وارد حساب خود شده و آرشیو موردنظر را بررسی کنید. اگر حسابی ندارید بهتر است به ثبت نام کردن پرداخته و یک حساب داشته باشید تا بتوانید برای آن گیفت کارت تهیه کنید. با انجام مراحل فوق شما به سادگی می توانید حساب اسپاتیفای را شارژ کرده و از طریق آن محتوای موسیقی خریداری کرده و گوش دل فرا دهید. 

به جرات می‌توان اسپاتیفای را بهترین سرویس‌ آنلاین پخش موسیقی در جهان دانست که میلیون‌ها کاربر را به خود اختصاص داده است. در این بین عجیب نیست که افراد بسیاری به دنبال خرید گیفت کارت آن باشند. اگر روش‌ و دستورالعمل فوق را دنبال کنید قطعا به سادگی موفق خواهید شد تا گیفت کارت را فعال کرده و به شارژ کردن حساب اسپاتیفای خود بپردازید.


گیفت کارت‌ها در حقیقت برای شارژ کردن حساب کاربری هستند و اجازه می‌دهند تا با افزایش اعتبار بتوان خریدی از سرویس یا هر سایتی داشت. گیفت کارت اسپاتیفای نیز از این قاعده مستثنی نبوده و می‌تواند با انبوهی از موسیقی و آهنگ نظر شما را جلب کند.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید