دیلیت اکانت اینستاگرام

امتیاز 5 از 5 از بین 8 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

شاید وقت آن رسیده است که برای همیشه با دیلیت اکانت دائمی از اینستاگرام خداحافظی کنید؛ تصمیم هر چه که باشد قبل از انجام آن می بایست به این نکات توجه کنید. اول اینکه بعد از پاک کردن دائمی اکانت اینستاگرام دیگر به هیچ عنوان به آن دسترسی نخواهید داشت و نمی توانید آن را بازگردانید و مورد دوم نیز یک پیشنهاد بر اساس تجربه است، اگر از عکس ها و فیلم های داخل پیج اینستاگرامی تان هیچ پشتیبانی ندارید بهتر است آن ها را ذخیره کرده و بعد اقدام به حذف دائمی اکانت خود کنید و مورد سوم اینکه بعد از پاک کردن اکانت خود دیگر هیچکس، حتی خودتان قادر به ساخت یک اکانت جدید با همان نام کاربری نخواهید بود.

چگونگی حذف اكانت اينستاگرام

مراحل پاک کردن اینستاگرام بسیار ساده و راحت است، بدین منظور که ابتدا وارد یک لینک مخصوص به پاک کردن اکانت اینستاگرام شده و سپس بعد از چند مرحله ساده اکانت شما برای همیشه پاک خواهد شد.

1- ابتدا از طریق این لینک وارد وبسایت اینستاگرام شوید؛ سپس نام کاربری و پسورد اکانتی که قصد حذف کردن آن را دارید وارد کرده و سپس Log in  کنید.

2- در قسمت Why are you deleting your account باید دلیلی را برای پاک کردن اکانت خود انتخاب کنید، این موضوع اهمیتی ندارد بنابراین می توانید در این قسمت Something Else یا privecy concerns را وارد کنید.


آموزش تصویری پاک کردن اینستاگرام


3- در قسمت To continue , please re-enter your password می بایست پسورد اکانت خود را مجدداً وارد کرده و بعد از آن نیز بر روی Permanently delete my account کلیک کنید.

مراجل پاک کردن اکانت اینستاگرام

4- در انتها نیز پیامی مبنی بر پاک شدن اکانت شما به نمایش درمی آید. به همین سادگی اکانت شما و تمامی اطلاعات درون آن مانند عکس‌ ها، کامنت ها و ... برای همیشه پاک می شوند، امیدواریم که هیچ وقت از این کار پشیمان نشوید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید