جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

نحوه استفاده از حالت ماکرو در آیفون 13 پرو و 13 پرومکس

امتیاز 5 از 5 از بین 9 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

بالاخره عکاسی ماکرو نیز به آیفون ها آمد، اپل پس از معرفی آیفون های سری 13 از قابلیت عکاسی با کیفیت بسیار فوق العاده در گوشی های آیفون 13 پرو و 13 پرومکس نیز رونمایی کرد. منظور از عکاسی ماکرو همان عکاسی از فاصله بسیار کم و با جزئیات بالا از سوژه های مختلف است. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه با آیفون 13 پرو و 13 پرومکس در حالت ماکرو عکاسی کنید.

شاید تعجب کنید اگر بدانید که همه چیز به سادگی باز کردن برنامه دوربین است، البته توجه کنید این قابلیت فقط مختص به نسخه پرو و پرومکس آیفون های سری 13 می باشد و آیفون 13 مینی و آیفون 13 قادر به عکاسی ماکرو نیستند. همانطور که گفتیم شما با باز کردن برنامه دوربین و کلیک روی گزینه ۰.۵ و سپس با نزدیک شدن به سوژه ها می توانید به صورت ماکرو عکاسی کنید، این بدین معناست که دوربین به صورت خودکار به حالت ماکرو تغییر می کند. تصویر ماکرو به وسیله سنسور اولتراواید آیفون 13 پرو یا آیفون 13 پرومکس پردازش می شود و قادر است حتی از فاصله 2 سانتی متری نیز بر روی سوژه ها فوکوس کرده و عکاسی کند. در کنار عکاسی ماکرو، فیلمبرداری ماکرو نیز وجود دارد، روند فعال کردن این قابلیت نیز دقیقاً مشابه عکاسی ماکرو است با این تفاوت که باید وارد قسمت فیلمبرداری شده و روی ۰.۵ کلیک کنید، سپس با نزدیک شدن به سوژه ها از آن ها به صورت ماکرو فیلمبرداری کنید.


چگونه با حالت ماکرو ایفون 13 عکس بگیریم؟


عکاسی ماکرو هر چند خیلی دیرتر از سایر پرچمداران به آیفون های سری 13 راه یافت اما به جرأت می توان گفت که ارزش صبر کردن داشت، آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرومکس عکس های ماکرو فوق العاده با کیفیتی می اندازند که در ادامه تعدادی از آن ها را برایتان آماده کرده ایم، حتما ببینید.


عکاسی ماکرو ایفون 13 پرومکس


عکاسی ماکرو ایفون 13 پرو


عکس ماکرو در آیفون 13 پرو


نظر خودرا درج کنید
تعداد نظرات (1)
  • منا زارع منا زارع
    واقعاا تعجب برانگیزِ
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید