جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

ایرپادهای اپل چه تفاوتی با یکدیگر دارند

امتیاز 5 از 5 از بین 7 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

قصد خرید ایرپاد اپل را دارید؟ سردرگم شده اید و نمی دانید که تفاوت ایرپادهای اپل در چیست؟ کدام یک مناسب شما هست و کدام یک به درد شما نمی خورد؟ چه ویژگی برتری نسبت به یکدیگر دارند و هزاران سوال دیگر که ذهنتان را مشغول کرده است؟ نگران نباشید جای درستی آمدید، ما اینجا هستیم تا در آیدی تاپ به شما کمک کنیم تا ایرپاد یا Airpods موردنظر خودتان را پیدا کنید، با ما همراه باشید.


تفاوت ایرپادهای اپل چیست


معرفی ایرپادهای اپل

اپل در سال 2016 با معرفی اولین آیفون ضدآب خود یعنی آیفون های سری 7، جک 3.5 میلی متری صدا را حذف کرد. درست همزمان با معرفی این آیفون بود که اولین نسل ایرپاد یعنی ایرپاد 1 نیز معرفی شد. بعد از گذشت 3 سال کمپانی اپل دومین نسل از سری ایرپادهای خود را معرفی کرد، ایرپاد نسل دوم شامل دو ورژن بود که ورژن اول بدون پشتیبانی از شارژر وایرلس و ورژن دوم و با اندکی بهبود در برخی مشخصات مانند طول عمر باتری و افزایش کیفیت صدا از شارژر وایرلس نیز پشتیبانی می کرد. نوبت به ایرپاد پرو می رسد اما ذکر یک نکته مهم در اینجا ضروریست، اینکه ایرپاد پرو یک نسخه کاملاً جدا از سری ایرپادهای اپل است و نمی توان آن را ایرپاد 3 نامید، این ایرپاد نیز در سال 2019 معرفی شد و مهمترین ویژگی موجود در آن که باعث می شود این ایرپاد از سایر ایرپادها متمایز شود قابلیت نویز کنسلینگ آن است. و بالاخره آخرین ایرپاد معرفی شده و سومین نسل از سری ایرپادهای اپل یعنی ایرپاد 3، این ایرپاد در سال 2021 معرفی شد و از نظری ظاهری بسیار شبیه به ایرپاد پرو و البته بدون سری های سلیکونی است.


ایرپادهای اپل


مهمترین تفاوت های ایرپاد و ایرپاد پرو

یکی از مهمترین تفاوت های موجود در این دو هدفون وجود قابلیت Noise Cancellation در نسخه پرو است. قابلیت Noise Cancellation یا حذف نویز حتی در ایرپاد 3 نیز وجود ندارد. این قابلیت به صورت اختصاصی در ایرپاد پرو تعبیه شده و فعال کردن آن باعث می شود حتی هنگامی که با صدای متوسط در حال گوش کردن به موسیقی هستید صدای اطراف به هیچ عنوان شنیده نشود. گواهی IPX4 یکی دیگر از ویژگی های برتر ایرپاد پرو نسبت به نسخه استاندارد ایرپاد است. گواهی IPX4 به معنای ضد آب بودن کامل نیست، اما ایرپاد پرو را در مقابل قطرات آب و تعریق ورزشکاران محافظت می‌کند. یکی دیگر از مزیت های جذاب نسخه پرو نسبت به هر 3 نسل ایرپاد قابلیت تعویض سری های سیلیکونی ایرپاد پرو است، بنابراین اگر گوش خیلی بزرگ یا خیلی کوچکی دارید ایرپاد جای هیچ گونه نگرانی برایتان باقی نمی گذارد. درنهایت می توان گفت که به صورت کلی ایرپاد پرو هم ابعاد جم و جور تری دارد و هم به راحتی درون گوشی قرار می گیرد. با تمامی این موارد و البته نکات برجسته نسخه پرو ایرپادهای اپل باید توجه داشت که این محصول قیمت نسبتاً بیشتری نسبت به هر 3 نسخه استاندارد ایرپادها دارد.
گفتنی است که برای خرید اپل ایدی می توانید با مراجعه به صفحه مورد اشاره، از قیمت ها مطلع شوید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید