خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

آموزش غیرفعال کردن Message Requests در اینستاگرام

امتیاز 4 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

به جرأت می توان گفت که شبکه اجتماعی اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در بین ما ایرانیان است. یک شبکه اجتماعی بزرگ با کاربران بسیار زیاد و امکانات بی نظیری چون ایجاد تماس های تصویری، برگزاری لایوهای چند نفره، ایجاد کسب و کار و ساخت پیج های بیزینسی و ... می باشد. با این حساب اگر شما هم جزء کاربران پر و پاقرص این شبکه اجتماعی قدرتمند هستید امروز برایتان یک آموزش ویژه تدارک دیده ایم که به سبب آن می توانید از شر مزاحمت ها و پیام های ناخواسته دایرکت جلوگیری کنید، در ادامه برای غیرفعال کردن Message Requests در دایرکت اینستاگرام با ما همراه باشید.


نحوه غیرفعال کردن Message Requests در دایرکت اینستاگرام


قبل از هرچیز بهتر است بدانید که طبق قوانین اینستاگرام اگر شما شخصی را فالو نکرده باشید و آن شخص به شما دایرکت یا مسیج ارسال کند این مسیج به صورت اتوماتیک به قسمت Message Requests شما ارسال می شود. حالا اگر پیج کاری یا بیزینسی دارید دریافت دایرکت به این شکل می تواند به رشد پیجتان کمک کرده و برایتان سودمند نیز باشد اما امان از آن روزی که پیج شخصی دارید و مخاطبان زیادی به صورت روزانه وارد دایرکت شما شده و برایتان ایجاد مزاحمت می کنند. بهتر است بدانید که جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا به تازگی قابلیتی به اینستاگرام اضافه شده است که از طریق آن می توانید از شر مزاحمت های دایرکتی جلوگیری کنید، برای این منظور، اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کرده و مسیر زیر را دنبال کنید.


غیر فعال کردن Message Requests در دایرکت اینستاگرام

ابتدا وارد Settings شوید و سپس از بخش Privacy گزینه Messages را انتخاب کنید. برای پیدا کردن Settings کافیست وارد اینستاگرام شوید و از قسمت گوشه سمت راست پایین روی عکس پروفایل خود کلیک کنید. بعد از کلیک روی عکس پروفایل خود در صفحه جدید، در قسمت بالای سمت راست روی دکمه (3 خط) کلیک کرده و حالا گزینه Settings را انتخاب کنید.


نحوه غیر فعال کردن Message Requests در اینستاگرام


نحوه غیر فعال کردن Message Requests


غیر فعال کردن Message Requests


حالا با توجه به توضیحات بالا باید وارد Privacy شده و روی گزینه Messages کلیک کرده و در این قسمت گزینه Your Followers on instagram یا others on instagram را روی Don't Receive Requests قرار دهید.


غیر فعال کردن Message Requests


غیر فعال کردن Message Requests


غیر فعال کردن Message Requests


غیر فعال کردن Message Requests


به همین سادگی مسیج ریکوئست اکانت شما در اینستاگرام غیرفعال خواهد شد. توجه کنید با وجود غیرفعال کردن این گزینه هنوز گزینه Messages نشان داده می شود اما برای کسانی که شما آنها را فالو نکردید قابل استفاده نیست.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید