معرفی برنامه هایی که باتری شما را خالی می کنند

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

مؤسسه خدماتی PCloud به تازگی با بررسی صد برنامه کاربردی و محبوب گوشی های هوشمند تحقیقاتی را انجام داده و لیستی از پرمصرفترین آنها را از نظر مصرف باتری ارائه کرده است. نکته بسیار جالب این است که برنامه های Uber و Skype در صدر این لیست قرار دارند. در ادامه این لیست برنامه Fitbit که مرتبط با تناسب اندام و مدیریت سلامتی است نیز در این لیست در کنار برنامه های بسیار پرمصرف قرار دارد.

برنامه هایی که باتری گوشی شما را خالی می کنند

همچنین در این لیست برنامه های دیگری نظیر Facebook، برنامه اپراتور Verizon ، BigoLive و همچنین Airbnb که برنامه ای مربوط به اجاره محل اقامت است به ترتیب رتبه بعدی قرار دارند. از دیگر برنامه هایی که در این لیست در رتبه های پایین تر قرار دارند اما هنوز هم پرمصرف محسوب می شوند می توان به برنامه های اینستاگرام، واتساپ، اسنپ چت، تیندر و همچنین Amazoon اشاره کرد.به گزارش مؤسسه PCloud تغییر تم گوشی به حالت Dark Mode تا 30 درصد در مصرف باتری صرفه جویی می کند البته این مورد زمانی به کاهش مصرف باتری شما کمک خواهد کرد که پنل به کار رفته یا همان نمایشگر گوشی شما از نوع AMOLED باشد، بدین ترتیب با تغییر تم به حالت دارک مود پیکسل های نمایشگر به صورت جداگانه خاموش خواهند شد که همین موضوع در صرفه جویی باتری گوشیتان تأثیر به سزایی دارد. گفتنیست که برنامه های مربوط به شبکه های اجتماعی مانند لینکدین، یوتیوب و همانطور که در بالا گفتیم برنامه هایی نظیر فیسبوک و اینستاگرام نیز در این لیست وجود دارند. نکته بسیار جالبی که احتمالاً به آن دقت نکرده بودید برنامه های مربوط به شرکت فیسبوک است که (واتساپ، اینستاگرام) در این لیست، جزء پر مصرفترین ها هستند و این موضوع به خوبی نشان می دهد که این شرکت برنامه های خود را از نظر مصرف انرژی به خوبی بهینه نمی کند.

برنامه هایی که باتری شما را خالی می کنند


نکته بسیار جالب در رابطه با شبکه اجتماعی پرطرفدار توئیتر است که در این لیست در بین 10 برنامه پرمصرف قرار ندارد؛ رتبه توئیتر در این لیست در جایگاه بیستم است. مؤسسه PCloud همچنین تحقیقاتی در رابطه با برنامه های اشغال کننده حافظه رم گوشی نیز ارائه کرده است که رتبه اول در آن به برنامه UnitedAirlines تعلق دارد، گفتنیست که برنامه هایی نظیر Facebook و Uber نیز در آزمایش عملکردی مشابه به آزمایش قبل داشته اند اما خبری از برنامه Skype و Zoom نیست. به نظر شما و طبق تجربه تان چه برنامه هایی مصرف باتری بالایی دارند؟ به غیر از تغییر تم به حالت دارک مود چه راهکار دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟
سوالات متداول

تمامی والپیپرهای ایفون به صورت full hd لیست شده اند و بسیار باکیفیت هستند.

در این صفحه از وب سایت آیدی تاپ، لیستی از تصویر زمینه ها و بک گراندهای آیفون با بالاترین کیفیت قرار گرفته است که می توانید به راحتی آن ها را دانلود کنید.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید