آموزش انتقال عکس های آیکلود به گوگل فتو

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
امید طالبی نظری امید طالبی نظری / نویسنده آیدی تاپ نظرات کاربران

امروزه برای ذخیره کردن عکس ها ابزار بسیار زیادی وجود دارد، هم کمپانی اپل به وسیله آیکلود این امکان را برایتان فراهم کرده است و هم کمپانی گوگل به وسیله گوگل فتو این ابزار را در اختیارتان قرار می دهد. یکی از قابلیت های فوق العاده ای که اپل برای کاربران خود فراهم کرده است امکان انتقال عکس های ذخیره شده از فضای ابری آیکلود به گوگل فتو است، به وسیله این سرویس می توانید یک نسخه کپی از عکس های موجود در آیکلودتان را به حساب گوگل فتو انتقال دهید. اما هنوز هم مواردی هستند که امکان انتقال آن ها از آیکلود به گوگل فتو وجود ندارد، این موارد شامل: آلبوم های اشتراکی، آلبوم های هوشمند، عکس های لایو و... هستند.


چگونگی انتقال عکس های آیکلود به گوگل فتو


مراحل انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتو

انجام این مراحل بسیار روان و ساده است، اما بسته به میزان حجم عکس هایتان ممکن است کمی زمان بر باشد، برای انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتو، مراحل زیر را طی کنید:


مراحل انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتومراحل انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتومراحل انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتومراحل انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتومراحل انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتومراحل انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتومراحل انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتومراحل انتقال عکس از آیکلود به گوگل فتوانتقال عکس های آیکلود به گوگل فتو


در پایان و اتمام مراحل، به جز مواردی که در قسمت اول ذکر کردیم، یک نسخه از تمامی عکس های آیکلودتان درون گوگل فتو ذخیره خواهد شد.


سوالات متداول

تمامی والپیپرهای ایفون به صورت full hd لیست شده اند و بسیار باکیفیت هستند.

در این صفحه از وب سایت آیدی تاپ، لیستی از تصویر زمینه ها و بک گراندهای آیفون با بالاترین کیفیت قرار گرفته است که می توانید به راحتی آن ها را دانلود کنید.

نظر خودرا درج کنید
تعداد نظرات (1)
  • رضا بیاتی رضا بیاتی
    مممنونن خیلی دنبالش گشتم
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید