چگونه بفهمیم کسی به اپل آیدی ما دسترسی دارد؟

امتیاز 5 از 5 از بین 6 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

از کجا بفهمیم کسی به اپل آیدی ما دسترسی دارد؟ اپل ایدی شاید مهم ترین و امنیتی ترین حسابی باشد که دیوایس های اپل دارا می باشند. بنابراین نگهداری از آن بسیار مهم بوده و تنها باید دست خود کاربر باشد. اگر فکر می کنید شخص دیگری به گوشی، آیپد یا مک بوک شما دسترسی دارد، احتمالا آن شخص به اپل ایدی شما دسترسی پیدا کرده است. اما این که چطور بفهمیم کسی به اپل آیدی ما دسترسی دارد، موضوعی است که در این مقاله آیدی تاپ به آن می پردازیم.

چگونه از دسترسی افراد به اپل ایدی خود مطلع شویم؟

برای بررسی این موضوع در دستگاه آیفون یا آیپد اپل باید مراحل زیر را دنبال کنید:


چطور بفهمیم کسی به اپل آیدی ما دسترسی دارد

ناگفته نماند اگر صفحه اپل آیدی به درستی پدیدار نشد، بهتر است از برنامه‌های تغییر آی‌پی استفاده کنید. به سادگی با انجام مراحل فوق شما موفق خواهید شد هرگونه دستگاه متصل شده را حذف کنید. گاهی اوقات یکی از افراد خانواده یا دوستانتان شاید به دستگاه اپلی متصل شود، که در صورت تمایل می‌توانید با مطرح کردن موضوع این مسئله را حل کنید.

اما در صورت مواجه شدن با دستگاه غریبه و ناآشنا بهتر بوده به حذف آن از لیست بپردازید. زیرا ممکن است بیگانه‌ای تصمیم بگیرد به اپل آیدی شما نفوذ پیدا کرده و دستگاه خود را به آن متصل نماید. بنابراین با انجام مراحل موفق به حذف دستگاه موردنظر خواهید شد.

سعی کنید در هنگام انجام این فرآیند دقت کافی به خرج دهید. در هر صورت بهتر است پیرامون اپل آیدی اطلاعات کافی بدست آورید تا مشکلی به وجود نیاید. 


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید