جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

چگونه بفهمیم در آیفون بلاک شدیم

امتیاز 5 از 5 از بین 6 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

در گوشی های آیفون نیز همچون گوشی‌های اندرویدی این قابلیت وجود دارد که بتوانید شماره افراد را بلاک کنید. افرادی که از نظر ما مزاحم هستند و تمایلی نداریم با آنها در ارتباط باشیم. بنابراین می‌توانیم با بلاک کردن شماره آن‌ها از مشغله های ذهنی خود کم کنیم و زندگی آرام تری داشته باشیم. در این مطلب قصد داریم به یادگیریِ اینکه "از کجا بفهمیم بلاک شدیم" بپردازیم. آموزشی که کمک می‌کند متوجه شوید فردی شما را در آیفون خود بلاک کرده است.

بلک لیست ایفون کجاست

بلک لیست‌ها را باید از بخش تماس گوشی آیفون خود جویا شویم. برای این کار هم باید به بخش تنظیمات و قسمت شماره‌های بلک لیست رفت. شماره‌هایی که بلک لیست هستند به آنجا منتقل می‌شوند و برای برگشت به حالت قبل نیز از همین قسمت باید اقدام کرد. بنابراین برای رفتن به بلک لیست آیفون کافی بوده وارد بخش کانتکت گوشی آیفون شوید؛ در قسمت تنظیمات این بخش، گزینه‌هایی وجود دارد و یکی از آنها بلک لیست است.

بنابراین دسترسی به بلک لیست آیفون تقریبا مشابه گوشی اندرویدی است و چندان تفاوت ندارد.

چگونه بفهمیم در آیفون بلاک شدیم

چگونه بفهمیم شماره بلاک شده تماس گرفته

روشی برای مشخص شدن تماس شماره بلاک شده وجود ندارد و در واقع نمی‌توان متوجه شد که چگونه فرد بلاک شده به گوشی شما زنگ زده است. بنابراین تنها می‌توان به بخش شماره‌های بلاک شده رفت و لیستی از شماره‌ها را مشاهده کرد که به دلایلی مسدود شدند و هرگز نمی‌توانند با شما تماسی برقرار کنند.

به طور کلی هر گوشی دارای قابلیت بلاک کردن شماره بوده و تفاوتی ندارد این گوشی اندرویدی است یا iOS. تنها کافی بوده به بخش تنظیمات گوشی مراجعه نمایید تا در آنجا بتوانید هر تنظیمی را اعمال کنید.

نشانه های بلاک شدن در آیفون

بلاک شدن در آیفون نشانه‌هایی دارد که ما در ادامه به تک تک آنها اشاره خواهیم کرد:نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید