چگونه اپل آیدی خود را شارژ کنم؟

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

چگونه اپل آیدی خود را شارژ کنم؟ اپل آیدی را باید هویت کاربر در محصولات اپل دانست و بدون آن افراد توانایی استفاده درست از خدمات این شرکت را نخواهند داشت. بنابراین بهتر است اکانت اپل آیدی ایجاد کرده و به استفاده از آن بپردازید. گذشته از اینکه اپل آیدی چگونه ساخته می‌شود، اهمیت دارد بدانیم چگونه باید آن را شارژ کنیم. در غیر این صورت نخواهیم توانست به استفاده این اکانت بپردازیم. در این مطلب idtop قصد داریم نحوه شارژ کردن اپل آیدی را شرح دهیم تا اگر از کاربران محصولات اپل هستید بتوانید حساب خود را به راحتی شارژ کنید.

نحوه شارژ کردن اپل آیدی

برای اینکه اپل آیدی خود را شارژ کنید کافی است پس از خرید گیفت کارت، کد 16 رقمی را وارد کرده و حساب اپل آیدی شما به محض وارد کردن شارژ خواهد شد. بنابراین به سادگی می‌توانید اپل آیدی خود را شارژ کرده و تا مدت مقرر گیفت کارت از آن استفاده کنید.


نحوه شارژ اپل ایدی

اپل همیشه سعی داشته امنیت کاربران خود را حفظ کند و اپل آیدی در زمینه امنیتی هم نقش موثری ایفا می‌کند. بنابراین اگر از دارندگان گوشی یا تبلت، لپ تاپ و برخی محصولات دیگر اپل هستید، حتما اپل آیدی تهیه کرده زیرا بدون آن موفق نخواهید شد از محصول شرکت کوپرتینویی استفاده مفیدی ببرید.

بی شک کسانی که به خرید گوشی آیفون می‌پردازند بدون داشتن اپل آیدی نمی‌توانند از گوشی خود استفاده کنند. البته این موضوع شامل تمامی محصولات اپل شده و تنها به آیفون ختم نمی‌شود. بنابراین هنگامی که یکی از دیوایس های اپل را خریداری می‌کنید، باید یک اپل آیدی هم تهیه نمایید تا بتوانید از دستگاه بهره گیرید.
حتما شما هم می دانید که آیدی تاپ ارائه دهنده معتبرترین و ارزان ترین اپل آیدی ها در ایران است و بسیاری از فروشگاه های معتبر کشور از این سایت خرید می کنند. اگر این آیدیِ شما هم قدیمی است و یا احتمال می دهید اطلاعات آن دست چند نفر باشد، پیشنهاد می کنیم به جهت امنیت بیشتر، زودتر اقدام به خرید اپل آیدی از آیدی تاپ نمایید. برای این کار کافی است روی لینک زیر کلیک کنید👇
https://idtop.ir/product/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C
نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید