خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

چرا لوگو اپل سیب گاز زده است؟

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

چرا لوگو اپل سیب گاز زده است؟ سوالی است که ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده است. اما به واقع چرا باید یک سیب گاز زده لوگو اپل باشد؟

محصولات کمپانی اپل بیشتر الکترونیکی بوده و اغلب در زمینه موبایل، تبلت، کامپیوتر و برخی دیگر تولیدات انجام می شود. اگرچه از علاقه مندان محصولات اپل هستید اما بعید است بدانید معنی لوگوی سیب گاز زده این کمپانی محبوب چیست.

اگر هنوز اپل آیدی مطمئنی ندارید، در سایت آیدی تاپ می توانید قدام به خرید اپل ایدی ارزان و معتبر نمایید.

طراحی لوگو سیب گاز زده توسط راب جنف

راب جنف کسی بود که لوگو سیب گاز زده اپل را طراحی کرد. نکته جالب اینجاست که طراحی آن تنها دو هفته زمان برد و وی در وب سایت خود سعی کرده توضیحی روشن از علت طراحی چنین لوگویی را بیان کند.

دلیل طراحی لوگو اپل (سیب گاز زده)

جنف می‌گوید وقتی تصویر لوگو یک سیب کامل باشد، تصور می‌کنید یک گیلاس است و به میوه‌های دیگری هم شباهت دارد، اما هنگامی که گاز زده می‌شود، متوجه خواهید شد این یک سیب است. البته این موضوع درباره طراحی در قالب حالت Abstract است. وی افزود هنگامی که چنین لوگویی به چشمتان می‌خورد برایتان جذاب است.

ناگفته نماند اگر به بخش پشتیبانی وبسایت اپل مراجعه کنید نیز دلیل طراحی گفته شده است. در سوی دیگر درباره علت رنگین کمانی بودن اولین لوگو اپل باید به موارد زیر پرداخت:

لوگو اپل در سال 1997 توسط راب جنف طراحی شد و تا سال 2012 شکل کلی آن تغییر نکرد و بیشتر شاهد تغییر در رنگ آن هستیم. این شرکت برند توانایی بوده و در حال حاضر نیز باارزش‌ترین برند جهان شناخته می‌شود. بنابراین دانستن راز طراحی لوگو آن خالی از لطف نیست. 


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید