جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

چرا اپل آیدی ارور میده

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

چرا اپل آیدی ارور میده؟ گاهی استفاده از اپل آیدی با مشکلاتی رو به رو بوده که نمی‌دانید چگونه باید به رفع آن بپردازید. در این مطلب idtop قصد داریم علت خطاها و ارورهای اپل آیدی را شرح دهیم تا در صورت نیاز به حل آن پرداخته و مشکل را برطرف کنید. همچنین برای خرید اپل ایدی ارزان و معتبر می توانید روی لینک کلیک کنید و از پشتیبانی 24 ساعته آیدی تاپ بهره مند شوید.

رایج ترین خطاهای اپل آیدی

اپل آیدی برای افرادی ممکن است با خطاهایی مواجه شود که رایج ترین آن ها عبارت اند از:

1. خطای This Apple ID is not active

گاهی ممکن است هنگام ورود به اپل آیدی با خطا This Apple ID is not active رو به رو شوید. این مسئله را به سادگی نمی‌توان برطرف ساخت و باید با چت و پشتیبانی سایت اپل صحبت کنید تا مسئله موردنظر را برای شما برطرف سازند. برای تماس با پشتیبانی اپل به وب سایت getsupport.apple.com مراجعه کنید و اگر زبان انگلیسی شما خوب است، به سادگی خواهید توانست خطا را برطرف سازید.

نحوه رفع خطای This Apple ID is not active در اپل ایدی

2. خطای cannot connect to itunes store

این خطا زمانی رخ می‌دهد که دستگاه شما نتواند با سرورهای اپل ارتباطی برقرار نماید. این مسئله ممکن است ناشی از اختلال سرورهای اپل یا تحریم این شرکت باشد. در مرحله اول باید مطمئن شوید سرعت شبکه اینترنت شما مناسب است. برای حل آن به قسمت وای فای رفته و روی i در جلو وای فای کلیک کرده و DNS را به 8.8.8.8 تغییر دهید و سپس گوشی را ریست نمایید. اگر این روش فایده نداشت بهتر بوده در صورت اتصال اینترنت از طریق شبکه وای فای مودم را به مدت 1 دقیقه خاموش کرده و سپس روشن کنید. اگر اینترنت موبایل دارید گوشی را روی حالت  Airplane mode گذاشته و تا یک دقیقه فعال دارید. سپس گوشی را روشن و خاموش کنید، اگر همچنان مسئله حل نشد احتمال به دلیل VPN است.

3. خطای Verification Required

گاهی اوقات پیش می‌آید که به دنبال دانلود برنامه‌ای هستید اما با خطای Verification Required : Before you can make purchases, you must tap Continue to sign in, then verify your payment info روبرو می‌شوید. این ارور زمانی رخ می‌دهد که شما به دنبال تغییری در اپل آیدی باشید. برای اینکه بتوانید مشکل را برطرف سازید بهتر است روی Continue کلیک کنید. با کلیک کردن به صفحه Payment Information خواهید رفت و سپس با فشردن کلید Done، دانلود برنامه آغاز می‌شود. اگر با خطای For assistance contact itunes support رو به رو شدید، بهتر است IP را تغییر دهید و مجدد Done را بزنید. 

چگونگی رفع خطای Verification Required

4. خطای There was an error trying to connect to Apple ID Server

این ارور را باید مشابه خطای cannot connect to itunes store دانست. برای حل مسئله کافی بوده دو کلید پاور و هوم را همزمان نگه دارید تا گوشی ریستارت شود. گذشته از آن مودم را هم خاموش کنید و پس از یک دقیقه به روشن کردن آن بپردازید.

5. خطای Incorrect Apple ID or Password

این خطا زمانی آشکار می‌شود که اپل آیدی یا رمز عبور آن را اشتباه وارد کنید. بنابراین قبل از وارد کردن اطلاعات اپل آیدی به درستی آن را بررسی کرده تا کلمات و اعداد اشتباهی وارد نکنید. اگر با تلاش‌های مختلف نتوانستید وارد شوید، بازیابی رمز عبور را انتخاب کنید تا اپل رمز جدید به شما ارائه دهد. شما می توانید آموزش ساخت اپل آیدی و نکات طلایی مربوط به آن را در آیدی تاپ بخوانید.

6. خطای The maximum number of free accounts have been activated on this iPhone

این خطا زمانی رخ می‌دهد که بیش از 3 اپل آیدی برای ساخت آیکلود استفاده کنید. جهت رفع مشکل اپل آیدی را در آیکلود دستگاه دیگری وارد کرده و سپس خارج شوید و در سوی دیگر اپل آیدی را روی آیکلود دستگاه خود به کار گیرید. آیا می‌شود از یک اپل آیدی در دو گوشی استفاده کرد؟


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید