خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

نحوه پاکسازی تصاویر پاک شده در آیفون

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

گاهی اوقات پیش می‌آید که قصد داریم برخی تصاویر را در آیفون خود حذف کنیم، ولیکن به حذف بسنده نکرده و می‌خواهیم کاملا این تصاویر از گوشی ما حذف و ناپدید شوند و هیچ گاه قابل برگشت نباشند! این موارد می‌تواند به دلایل شخصی باشد یا غیرشخصی؛ به هر حال اگر به دنبال حذف کامل تصاویر گوشی آیفون خود هستید، در این مطلب قصد داریم نحوه پاکسازی تصاویر پاک شده در آیفون را به طور کامل شرح دهیم.

مراحل پاکسازی تصاویر در آیفون

ابتدا مطمئن شوید که واقعاً می‌خواهید عکس‌ها را حذف کنید؛ قبل از ادامه دادن و پاک کردن دائمی تصاویر، به دقت فکر کنید که آیا واقعاً می‌خواهید این کار را انجام دهید یا خیر، زیرا پس از آن هیچ راهی برای بازیابی آنها وجود نخواهد داشت.

  1. به بخش Photos در آیفون رفته و گزینه Albums را انتخاب کنید: برنامه Photos خود را باز کنید و تبی با عنوان "Albums" که در پایین صفحه نمایش است را انتخاب نمایید.
  2. آلبوم اخیرا پاک شده را در برنامه Photos خود باز کنید: به پایین تب Albums بروید و روی آلبوم "Recently Deleted" لمس کنید. عکس‌هایی که به تازگی حذف شده‌اند هنوز برای سی روز قابل بازیابی هستند و در این پوشه پیدا خواهند شد.

    پاک کردن کامل تصاویر از آیفون

  3. تصاویری را که دیگر نمی‌خواهید نگه دارید انتخاب کنید: با لمس کردن روی گزینه “Select” در سمت راست بالای صفحه، و سپس لمس کردن بر روی تمام آن تصاویری که دیگر نمی‌خواهید، تصاویری را که می‌خواهید برای همیشه حذف کنید، انتخاب نمایید.
  4. این تصاویر را برای همیشه حذف کنید: گزینه “Delete” را در پایین سمت چپ صفحه نمایش انتخاب کنید. از شما خواسته می‌شود که این تصمیم را تأیید کنید، یادآوری می‌شود که تصاویر مورد نظر برای همیشه حذف خواهند شد. اگر از تصمیم خود مطمئن هستید، روی « Delete » لمس کنید.

اگر شما هم از آیفونی برخوردار هستید، مراحل فوق به شما کمک خواهد کرد تمامی تصاویر پاک شده را کاملا از گوشی خود حذف کنید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید