خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

فعال سازی هات اسپات در گوشی های اندرویدی

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران

فعال سازی هات اسپات در گوشی های اندرویدی چگونه انجام می شود؟ گاهی اوقات شاهد غیرفعال شدن مودم خانگی هستیم. مودم‌هایی که همیشه برای اتصال به شبکه از آنها استفاده می‌کنیم. بنابراین جهت اتصال به اینترنت باید به سراغ یک روش دیگر رفت و آن چیزی نیست جز گوشی هوشمند. تلفن‌های هوشمند قابلیت‌های متنوعی دارند و یکی از آنها توانایی تبدیل شدن به مودم است. این ویژگی را از طریق قابلیت هات اسپات دستگاه می‌توان فعال ساخت. بنابراین اگر کاربر گوشی اندرویدی هستید، در این مطلب قصد داریم نحوه فعال سازی هات اسپات را شرح دهیم.

هات اسپات چیست؟

هات اسپات یا همان نقطه اتصال، روشی بوده که افراد می‌توانند شبکه تلفن همراه گوشی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. بنابراین بیشتر اوقات از جمله در سفر این ویژگی بیشترین کارایی خود را نشان می‌دهد. بیشتر دستگاه‌ها از جمله گوشی آیفون، اندروید و برخی دیگر این قابلیت را دارند تا افراد در زمانی که به اینترنت در رایانه دسترسی ندارند، از طریق هات اسپات بتوانند شبکه اینترنت را برای خود فراهم آورند.

چگونه هات اسپات گوشی اندرویدی را فعال کنیم؟

 افرادی که از دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنند، با رفتن به بخش تنظیمات می‌توانند به سرعت هات اسپات گوشی اندرویدی خود را فعال کنند. بنابراین سریع‌ترین روش اقدام از طریق منو تنظیمات سریع بوده که با کشیدن نمایشگر به سمت پایین، شاهد پدیدار شدن آن هستید. اگر به منو تنظیمات سریع دسترسی ندارید، بهتر است مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید تا بتوانید نقطه اتصال گوشی اندرویدی را فعال سازید.


نحوه تغییر رمز  هات اسپات در گوشی های اندرویدی

با انجام مراحل فوق موفق خواهید شد تا قابلیت هات اسپات گوشی اندرویدی خود را فعال کنید. قابلیت نقطه اتصال همراه خود را با دیگر دستگاه‌ها به اشتراک گذاشته و می‌توانید در سفر با اینترنت موبایل لپ تاپ خود را به شبکه متصل کنید.

چگونه نقطه اتصال وای فای را پیکربندی کنیم؟

اگر نخستین بار است که قابلیت هات اسپات گوشی اندرویدی خود را به کار می‌گیرید، باید نام و رمز عبور مناسبی را انتخاب کنید تا بتوانید مانع از استفاده دیگران شوید. 

تنظیم هات اسپات در گوشی‌های اندرویدی مشترک بوده و تفاوتی ندارند. بنابراین برای تنظیم نیاز نیست تا تنظیمات متفاوتی نسبت به هم داشته باشید. اما باید بدانید که ضروریست رمز عبوری برای هات اسپات خود در نظر گیرید تا افراد سو استفاده نکرده و به شبکه شما بدون اجازه متصل نشوند.

نحوه تغییر رمز هات اسپات در گوشی های اندروید

بنابراین لازم است تا از طریق بلوتوث نیز نقطه اتصال وای فای را پیکربندی کنیم. تنها کافی بوده به بخش تنظیمات رفته تا بتوانید به سادگی این پیکربندی را اعمال کنید. بسیاری از افراد ممکن است بخواهند با هات اسپات اینترنت موبایل را به لپ تاپ یا رایانه شخصی خود متصل کنند. به هر حال اگر از کاربران لپ تاپ هستید که به مودم دیگری نیاز دارید، این ویژگی کاربردیست.نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید