جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

چرا اپل ایدی ساین اوت نمیشه

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
علیرضا باستانی علیرضا باستانی / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران
چرا اپل ایدی ساین اوت نمیشه؟ احتمالا شما هم به این مشکل برخورده اید، راه حل اینجاست.
اپل آیدی را باید یکی از مهم‌ترین موارد مربوط به آیفون دانست. افراد بدون اپل آیدی قادر نیستند از خدمات اپل روی گوشی خود بهره ببرند. گاهی اوقات شاهد مشکل عدم ساین اوت نشدن اپل آیدی هستیم که موضوعی رنج ‌آور بوده و باید به دنبال روش حل آن بود. در این مطلب قصد داریم علت ساین اوت نشدن اپل آیدی را شرح دهیم.
برای خرید اپل ایدی دائمی با قیمت ارزان و پشتیبانی 24 ساعته روی لینک کلیک کنید.

نحوه ساین اوت کردن اپل آیدی روی آیفون

برای انجام ساین اوت مراحل زیر را طی کنید:
  1. به بخش تنظیمات رفته
  2. وارد قسمت آیتونز و اپ استور شوید.
  3. سپس روی اپل آیدی کلیک کرده و ساین اوت را کلیک کنید.
البته این کار را روی مک هم می‌توان انجام داد به طوری که ابتدا به تنظیمات سیستم رفته و روی آیکلود کلیک کرده و بعد ساین اوت کنید. 

علت ساین اوت نشدن اپل آیدی

گاهی اوقات به دلیل وجود باگ نرم افزاری ممکن است شاهد ساین اوت نشدن اپل آیدی باشیم، برای رفع مشکل بهتر است دستگاه موردنظر را ریِستارت کنید تا مشکل حل شود.
گاهی مشکل نرم افزاری وجود دارد و با بروزرسانی دستگاه اپلی خود می‌توانید مسئله را برطرف کنید. بنابراین ساین اوت شدن یک عمل مهم بوده و افراد باید از طریق آن به خروج اپل آیدی بپردازند. از این رو ممکن است تا افراد بتوانند به خارج از اکانت رفته تا مشکلات دیگر را برطرف ساخته یا به تغییر اپل آیدی بپردازند.
همانطور که گفته شده، اپل آیدی لازمه هر محصول این شرکت بوده و افراد بدون آن نمی‌توانند به استفاده خدمات کمپانی کوپرتینویی بپردازند. در برخی مواقع افراد برای انتقال به یک گوشی آیفون جدید یا مک بوک جدید باید از اکانت اپل آیدی خود خارج شده تا بتوانند اطلاعات خود را حفظ کنند.
علاوه بر انتقال به دستگاه جدید، برخی مشکلات نرم افزاری هم می‌تواند موجب به وجود آمدن چنین مسائلی شود. به هر حال با موارد فوق خواهید توانست ساین اوت کنید.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید