خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

حل مشکل روشن شدن خودکار وای فای ایفون

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

محبوبیت گوشی‌های آیفون نشان دهنده آن است که افراد زیادی این تلفن هوشمند را به کار می‌گیرند و مورد استفاده قرار می‌دهند. یکی از مشکلاتی که در آیفون می‌تواند وجود داشته باشد، مشکل روشن شدن خودکار وای فای ایفون است.

مسئله‌ای که موجب می‌شود فرد بدون داشتن اطلاعات قبلی شاهد از دست دادن اینترنت خود باشد! به هر حال در این مطلب آیدی تاپ قصد داریم نحوه حل مشکل روشن شدن خودکار وای فای ایفون را مطرح کنیم.

رفع مشکل روشن شدن خودکار وای فای گوشی آیفون

روشن و خاموش شدن خودکار وای فای گوشی ایفون

یکی از مشکلات گوشی آیفون، روشن و خاموش شدن خودکار وای فای است. مسئله‌ای که شاید برطرف کردن آن امر ساده‌ای نباشد و باید مراحلی را سپری کنید.

این مسئله ممکن است یک مشکل نرم افزاری باشد و پس از آپدیت شدن دستگاه به وجود بیاید؛ بنابراین می‌توانید به نسخه نرم افزاری قبلی گوشی خود دانگرید کنید. اگر مسئله برطرف نشد باید به ریستور کردن دستگاه بپردازید تا همانند روز اول شده و بتوانید این مسئله را برطرف سازید.

عمده مشکلات یک گوشی هوشمند برگرفته از نرم افزار آن بوده و ایفون هم از این قاعده مستثنی نیست. اگرچه درصد مشکلات نرم افزاری آیفون‌ها نسبت به اندروید کمتر بوده اما چنین مسائلی آشکار شدن آنها کم نیست و نباید iOS را عاری از هر مشکلی دانست. بنابراین مشکلی به عنوان روشن و خاموش شدن خودکار وای فای آیفون گاهی پیش آمده و امر عجیبی نیست.

چگونه از روشن شدن خودکار وای فای در گوشی آیفون جلوگیری کنیم؟

برای اینکه مانع از روشن شدن خودکار وای در گوشی آیفون شویم بهتر است نخست از علت این امر جویا شویم. زیرا مشکل خودکار روشن شدن وای فای امر عادی نبوده و از یک مسئله نرم افزاری نشات می‌گیرد. بنابراین با انجام مواردی نظیر بالا می‌توان مانع از روشن شدن خودکار وای فای گوشی آیفون شد.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید