خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

تغییر رمز اپل ایدی بدون سوال امنیتی

امتیاز 5 از 5 از بین 7 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

تغییر رمز اپل ایدی بدون سوال امنیتی چگونه انجام می شود؟ Apple ID (اپل آیدی) یک حساب کاربری است که توسط شرکت اپل برای کاربران ارائه می‌شود. با داشتن این حساب، کاربران می‌توانند از خدمات و محصولات اپل استفاده کنند مانند دانلود برنامه‌ها و بازی‌ها از App Store، خرید موسیقی، فیلم و کتاب از iTunes Store، پشتیبانی iCloud و غیره. 

همچنین اپل ایدی به شما اجازه می‌دهد تا دستگاه‌های خود را به یکدیگر متصل کرده و از امکاناتی مانند تبادل پیام، ارسال فایل و ارسال تصاویر استفاده کنید. به طور کلی، Apple ID یک کنترل سنتر کامل برای تمامی محصولات و خدمات اپل است. متأسفانه، تغییر رمز اپل آیدی بدون داشتن دسترسی به سوالات امنیتی امکان‌پذیر نیست. اپل از سوال امنیتی به منظور اطمینان از هویت شما استفاده می‌کند و بدون آن قادر به تغییر رمز عبور شما نیست.


تغییر رمز اپل ایدی بدون سوالات امنیتی

اگر شما سوال امنیتی را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با روش‌هایی که اپل در اختیار شما قرار می‌دهد، مانند ارسال ایمیل یا پست الکترونیکی یا پیامک به شماره تلفن همراه، آن را بازیابی کنید. به هر حال، اگر نتوانستید سوال امنیتی خود را بازیابی کنید، بهتر است با پشتیبانی اپل تماس بگیرید و درخواست کمک کنید.

با تمام این اوصاف تغییر رمز اپل آیدی بدون داشتن سوال امنیتی تقریبا غیرممکن است. اپل همیشه سعی داشته با ارتقا سطح امنیتی کاربران را از هرگونه تهدید به دور دارد. البته این مسئله تنها شامل اپل نشده و بسیاری از شرکت‌های فعال در زمینه فناوری سعی کردند به دنبال ارتقا امنیت باشند.

در سوی دیگر اپل آیدی یک حساب کاربری بوده که در محصولات اپل از آن می‌توان استفاده کرد و بدون آن هویت شما در مقابل اپل مشخص نیست. بنابراین اگر حساب کاربری اپل آیدی را داشته باشید، بهتر می‌توانید خدمات اپل را مورد استفاده قرار دهد. شرکت کوپرتینویی همیشه سعی داشته خدمات کاملی را به مشتریان خود ارائه دهد و عجیب نیست اپل آیدی به عنوان یک خدمت گسترده چنین باشد.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید