جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

برای اپل آیدی چه شماره ای وارد کنیم؟

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران
برای اپل آیدی چه شماره ای وارد کنیم؟ اگر بخواهیم از قابلیت هایی مثل itunes یا app store در آیفون استفاده کنیم نیاز به خرید و استفاده از اپل آیدی داریم. ساخت شماره مجازی برای اپل آیدی مزایای بسیاری دارد، در واقع اهمیت این کار بیشتر در زمینه امنیت تلفن همراه شماست. یکی از مزیت های وجود شماره برای اپل آیدی استفاده از تایید هویت دو مرحله ای است. در وبسایت idtop شما می توانید روش های مختلف پیدا کردن شماره برای اپل آیدی را ببینید. 

استفاده از شماره برای اپل آیدی

از زمانی که iOS11 بر روی گوشی های آیفون قرار گرفت قابلیت جدیدی به این سیستم اضافه شد. این قابلیت باعث می شد تا شما از یک شماره برای اپل آیدی خود بهره‌مند شوید. به عبارت دیگر تایید هویت دو مرحله ای از زمان بروزرسانی iOS 11 ایجاد شد، شما همچنین می توانید از شماره های مجازی اپل آیدی نیز استفاده کنید.
👈👈 خرید اپل آیدی 👉👉

شماره تلفن برای اپل آیدی

چرا باید یک شماره تلفن برای تأیید پیامک Apple ID داشته باشید؟

اگر تلفن اصلی خود را گم کردید و در حال حاضر شماره ای برای ایجاد حساب Apple ID ندارید، می توانید از شماره تلفن دوم یا شماره مجازی اپل آیدی برای تأیید آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید شماره تلفن دومی را به همراه شماره تلفن اصلی خود اضافه کنید تا مطمئن شوید در صورت گم کردن شماره تلفن اصلی، پیام هایی در آن دریافت می‌کنید.
شرکت اپل از شما می خواهد که ایمیل خود را به همراه یک شماره تلفن برای تامین امنیت حساب Apple ID خود ارائه دهید.

استفاده از شماره مجازی اپل آیدی

شما می توانید از طریق برنامه هایی مانند PingMe یک شماره مجازی دریافت کنید تا از آن برای تایید پیامک Apple ID استفاده کنید. PingMe یک برنامه آسان برای استفاده و مقرون به صرفه است. این برنامه می تواند با هزینه بسیار کم یک شماره مجازی برای شما تولید کند. می توانید از همان شماره برای برقراری تماس و ارسال یا دریافت پیام استفاده کنید.
مراحل دریافت شماره اپل آیدی در اپلیکیشن PingMe
مرحله 1: در این مرحله شما هم از طریق برنامه Google play و هم app store می توانید این اپلیکیشن را دریافت کنید. بعد از نصب برنامه PingMe کد تأیید Apple ID را دریافت کنید.
مرحله 2: گزینه "Verification" را انتخاب کنید. این گزینه دارای یک نماد سپر است که به شما در تشخیص آن کمک می کند.
مرحله 3: سه جای خالی، هر کدام با یک متن خاص در بالای آن، بر روی صفحه نمایش دستگاه شما ظاهر می شود. اولین جای خالی متنی با عنوان «Select the App/Website to Validate» خواهد داشت. از آنجایی که می خواهید یک حساب کاربری Apple ID ایجاد کنید، Apple ID را از گزینه های بعدی انتخاب کنید.
به سمت گزینه دوم بروید که «انتخاب کشور یا منطقه» را نشان می دهد. اکنون نام کشوری که شماره تلفن اپل آیدی آن را می خواهید بنویسید. می توانید شماره تلفنی برای تأیید پیامک Apple ID از هر نقطه از جهان دریافت کنید.
به آخرین گزینه بروید که «Select the Phone Number to Receive SMS» را نوشته است. در این‌جا، شماره تلفن Apple ID را انتخاب کنید. پس از پر کردن سه گزینه فوق، روی دکمه "next" ضربه بزنید.

دریافت شماره اپل آیدی در اپلیکیشن PingMe

مرحله 4: برنامه PingMe یک شماره تلفن Apple ID برای شما ایجاد می کند. این شماره را در قسمت requirements که باید برای ایجاد حساب اپل آیدی پر کنید وارد کنید.
مرحله 5: شما یک Apple ID تأیید شده را در کادری با متن «Please Check the Verification Code SMS Below» دریافت خواهید کرد. کد تأیید Apple ID را یادداشت کنید و آن را در فضای خالی کد تأیید وارد کنید. اکنون حساب Apple ID شما به طور کامل فعال می شود. 
در موارد نادر، ممکن است کد تأیید Apple ID را دریافت نکنید. در این صورت، با انتخاب گزینه “Try a New Number” شماره اپل آیدی دیگری دریافت کنید. 

نحوه دریافت شماره اپل آیدی و کد تایید آن به صورت آنلاین

اگر تلفن خود را گم کردید، همچنان می توانید با استفاده از PingMe WebChat تأیید پیامک Apple ID داشته باشید. PingMe این قابلیت را معرفی کرد تا فرآیند استفاده از شماره تلفن اپل آیدی برای کد تایید اپل آیدی را برای کاربران خود آسان کند. بنابراین، با استفاده از قابلیت وب چت، کد تایید را دریافت کنید.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید