جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

بازیابی اپل ایدی با سوال امنیتی

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

بازیابی اپل ایدی با سوال امنیتی چگونه انجام می شود؟ اگر شما رمز عبور Apple ID خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با پاسخ به سوال امنیتی خود، رمز عبور را بازیابی کنید. برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:


نحوه بازیابی اپل ایدی با سوالات امنیتی

در صورتی که هیچ یک از سوال‌های امنیتی خود را ندانید، می‌توانید با استفاده از ایمیل، تاریخ تولد و اطلاعات دیگر، به صورت دستی درخواست بازیابی رمز عبور خود را ارسال کنید. اپل همیشه سعی کرده سطح امنیتی خود را ارتقا بخشد. این شرکت سعی داشته با افزایش سطح امنیتی خود کاربر را مجاب سازد تا بتواند تجربه کاربری امنی داشته باشد. اپل آیدی‌ها همیشه تحت نفوذ هکرها بوده و باید امنیت بالایی داشته باشند.

به طور کلی از طریق سوال امنیتی می‌توانید اپل آیدی خود را بازیابی کنید. اپل آیدی هویت کاربر در محصولات اپل است و اگر به تهیه محصولات این شرکت بپردازید و اپل آیدی نداشته باشید، قطعا نخواهید توانست از خدمات کمپانی کوپرتینویی بهره گیرد.

اپل همیشه به امنیت محصولات خود اهمیت داده و در این بین باید این شرکت را در زمینه امنیتی سطح بالاتر از رقبا دانست. حتی سیستم عامل iOS نیز در زمینه امنیتی برتری‌هایی نسبت به اندروید دارد. به طور کلی اگر اپل آیدی خود را فراموش کردید و به دنبال بازیابی آن هستید، با انجام موارد گفته شده می‌توانید از طریق پرسش امنیتی عملیات بازیابی را انجام دهید.

در بیشتر مواقع افراد به دلیل فراموشی رمز به سراغ بازیابی اپل آیدی خود می‌روند که متداول‌ترین روش محسوب شده و انجام آن ایده آل است.

 


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید