جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

برای ساخت اپل ایدی چه کشوری را انتخاب کنیم

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران
برای ساخت اپل ایدی چه کشوری را انتخاب کنیم؟ بی شک باید یکی از مهم‌ترین موارد هنگام ساخت اپل آیدی دستگاه خود را انتخاب کشور دانست. شاید بسیاری از افراد برای خرید اپ به سراغ اپ استور نرفته اما برای تجربه کامل از گوشی آیفون خود بهتر بوده اپل آیدی داشته باشید. همانطور که می‌دانید، تحریم‌ها موجب شده تا ایرانیان نتوانند به سادگی اپل آیدی ایجاد کنند و برای ساخت آن باید به انتخاب کشور دیگری بپردازند. در این مطلب قصد داریم شرح دهیم که برای ساخت اپل ایدی چه کشوری را انتخاب کنیم؟

کدام کشور برای ساخت اپل آیدی مناسب است؟

هنگامی که به استفاده از گوشی آیفون خود می‌پردازید، شاید با پیام this app is currently not available in your country or region روبه رو شوید. این یعنی برنامه موردنظر در کشور شما پشتیبانی نشده و باید کشور دیگری جهت ساخت اپل آیدی استفاده شود.
موضوعی که برای بیشتر دارندگان آیفون شاید پیش آمده باشد. یکی از کشورهای مناسبی که به انتخاب آن می‌توانیم بپردازیم ایالات متحده امریکاست. بنابراین پس از خرید شماره مجازی گوگل ویس، یک کشوری بوده که محدودیت کمی داشته و افراد می‌توانند با چالش‌های کمتری در هنگام ساخت اپل آیدی رو به رو شوند.

انتخاب کشور برای ساخت اپل ایدی

شماره مجازی گوگل ویس همان پیش شماره ایالات متحده 001 است. چنین شماره‌ای بسیاری از محدودیت‌ها را برطرف کرده و افراد می‌توانند به سادگی یک اپل آیدی ایجاد کنند. بنابراین پیشنهاد می‌شود اپل آیدی را با شماره ایالات متحده بسازید. ناگفته نماند برای شارژ حساب باید گیفت کارت اپل امریکا هم خریداری کنید. این نوع گیفت کارت‌ها نسبت به سایر کشورها قیمت بالاتری دارند و اگر از نظر هزینه اهمیتی برای شما ندارد، بی شک انتخاب امریکا گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. 
همانطور که گفته شد امریکا گزینه بسیار مناسب برای انتخاب کشور اپل آیدی بوده، ریجن امریکا نیز بهترین ریجن ساخت اپل آیدی محسوب می‌شود که از بسیاری چالش و محدودیت ها دور است.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید