جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

آیا اپل آیدی هک می‌شود؟

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 4 دقیقه نظرات کاربران

کاربران گوشی‌های آیفون شاید به اندازه کاربران اندروید نباشند، اما تعدادشان کم هم نیست. اپل آیدی عضو جدانشدنی گوشی های آیفون است، در واقع اپل آیدی قفل ورود شما به دنیای بزرگ اپل بوده و با داشتن آن می‌توانید از سرویس و برنامه‌های اپل روی گوشی آیفون خود بهره گیرید. به نوعی باید آن را گذرنامه هم دانست که بدون آن در دنیای موبایل اپل دسترسی محدودی خواهید داشت.

اپل آیدی در عین اینکه بسیار اهمیت دارد، قابلیت هک آن هم دور از انتظار نیست. بنابراین اگر سهل انگاری صورت گیرد، قطعا توسط هکرها هک می‌شود و در این زمان است که دیگر نمی‌توان هیچ کاری کرد! در حقیقت هکرها Apple ID را در جهت سرقت اطلاعات به صورت پولی از کارت اعتباری و یا اطلاعات به کار می‌گیرند.  بنابراین قابلیت هک اپل آیدی وجود دارد و نباید آن را غیرقابل هک دانست. 

آیا اپل آیدی هک می‌شود؟

آیا بدون اپل آیدی می‌توان برنامه نصب کرد؟

بله قابلیت نصب برنامه بدون اپل آیدی میسر است، اما برای انجام آن باید یک سری روش ها به کار گیرید تا بتوانید بدون مشکل برنامه موردنظر را روی آیفون خود (بدون نیاز به اپل آیدی) نصب کنید. در واقع باید بیان داشت که نصب برنامه بدون اپل آیدی تنها از روش جلبریک آیفون قابل انجام است و این عمل نیز توسط افراد متخصص قابل استفاده بوده و یک فرد عادی شاید نتواند به سادگی جلبریک آیفون را انجام دهد. بنابراین اگر قصد دارید گوشی آیفون خود را بدون داشتن اپل آیدی به کار گیرید، بهترین راه جلبریک آن است که در واقع باید این روش را هک آیفون دانست.

آیا هک کردن ایفون امکان پذیر است؟

بسیاری از افراد آیفون را گوشی امنی می‌دانند که قابل هک نیست و بیشتر این جنبه مثبت به اکوسیستم بهینه اپل بازمی‌گردد. در هر صورت هیچ گجتی را نمی‌توان کاملا امن دانست و آیفون نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

آیفون همانند هر گجت یا دستگاه دیجیتالی دیگر قابل هک است. البته هک به معنای نفوذ غیرقانونی به سیستم نرم افزاری هر دستگاه یا شبکه‌ای بوده، بنابراین چندان نباید هک را تحت آنچه که عنوان می‌شود تصور کرد. با هک شدن یک آیفون فرد هکر می‌تواند به اطلاعات شخصی افراد دسترسی پیدا کند و از راه دور به گوشی نظارت داشته باشد و روش کاربری دستگاه را نیز تغییر دهد! بنابراین با هک شدن آیفون، دستگاه موردبحث کاملا غیرقابل استفاده خواهد شد و باید هر چه سریع‌تر آن را از هک خارج کرد و امنیت نرم افزاری آن را ارتقا بخشید، در غیر این صورت قطعا می‌تواند تجربه کاربری فرد را دچار اختلال کند و همچنین از نظر امنیتی نیز تهدیدات بزرگی را در پی خواهد داشت.

آیا آیفون هک میشود

استفاده از جیلبریک یکی از متداول‌ترین راه ها برای هک کردن است و بسیاری از این راهکار برای هک آیفون بهره می‌گیرند. روش‌های دیگری هم وجود دارد و آن هک رمز عبور دستگاه بوده و دسترسی به داده‌های شخصی.

دلایل هک شدن آیفون

موارد مختلفی وجود دارد که موجب هک شدن آیفون می‌شود. از جمله آنها باید دسترسی به اطلاعات شخصی افراد در آیفون، نظارت از راه دور آیفون بدون اطلاع صاحب دستگاه و تغییر روش کاربری آیفون با نرم افزاری شخص ثالث اشاره کرد. این‌ها مواردی هستند که موجب می‌شود هکرها به دنبال هک آیفون موردنظر باشند و از این رو باید سطح امنیتی گوشی را بالا برد تا مانع از این امر شد.

چگونگی هک شدن گوشی آیفون با اکانت آیکلود یا اپل آیدی

اپل آیدی یا اکانت آیکلود نسبت به آیفون آسان‌تر هک می‌شوند و این امر با روش‌های مختلفی قابل انجام است. از این رو توصیه می‌شود برای ورود به حساب آیکلود یا اپل آیدی خود از روش ورود دو مرحله‌ای بهره گرفته شود تا احتمال هک را بسیار کم کنید. ناگفته نماند که ورود دو مرحله‌ای به منزله امنیت کامل نیست و باز هم راهی برای هک وجود خواهد داشت اما احتمال آن بسیار کم می‌شود.

از کجا بفهمیم اپل ایدی ما هک شده؟

 برای اینکه جویا شوید فردی به اپل آیدی شما دسترسی داشته و در واقع آن را هک کرده مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به قسمت تنظیمات دستگاه آیفون خود مراجعه کنید.
  2. در مرحله بعد بخش بالای صفحه نمایش روی اپل آیدی کلیک نمایید.
  3. سپس در صفحه جدید فهرست دستگاه‌هایی که به اپل آیدی شما اتصال پیدا کردند را مشاهده کنید. 
  4. اگر در فهرست شاهد یک دستگاه ناشناس یا قدیمی بودید، روی آن کلیک کرده و Remove from Account را انتخاب نمایید. 
  5. سپس در صفحه جدید گزینه Remove را انتخاب کرده تا عملیات به پایان برسد. 

    از کجا بفهمیم اپل ایدی ما هک شده

آموزش تست امنیت اپل آیدی در جهت جلوگیری از هک گوشی آیفون

برای تست امنیت اپل آیدی باید از ابزارهای شخص ثالثی بهره گرفت که از جمله می‌توان به iCloudBrutter اشاره کرد که نحوه انجام آن به شرح زیر می باشد:

توصیه می‌شود برای جلوگیری از هک شدن اپل آیدی، به طور حتم پسورد دشواری انتخاب کنید.  


سوالات متداول

قیمت اپل ایدی در سایت آیدی تاپ به شرح زیر است: -اپل آیدی فوری: 16 هزار تومان -اپل آیدی با ایمیل شخصی : 28 هزار تومان

اپل آیدی های آماده بالافاصله بعد از پرداخت و اپل آیدی با ایمیل شخصی بعد از 2 دقیقه تحویل داده می شود.

از تمامیِ کشورها، بنا به درخواست شما

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید