جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

آيا اپل آيدي تاريخ انقضا دارد؟

امتیاز 5 از 5 از بین 7 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

به طور کلی شرکت اپل به هویت کاربران خود بسیار اهمیت می‌دهد و از این رو هر فردی که یک گوشی آیفون یا هر دستگاهی از این برند خریداری می‌کند باید برای خود اپل ایدی داشته باشد. اپل آیدی هویت تایید شده است و با داشتن آن تایید می‌کنید که یکی از مشتریان اپل هستید. بنابراین برای استفاده از خدمات و سرویس‌های شرکت اپل باید از این حساب برخوردار باشید و در غیر این صورت نخواهید توانست تجربه کاربری ساده و آسانی با محصولات کمپانی کوپرتینویی داشته باشید. در این مطلب از ایدی تاپ قصد داریم به مسئله تاريخ انقضا اپل ایدی بپردازیم.

چگونه از غیر فعال شدن اپل آیدی خود جلوگیری کنیم؟

گاهی اوقات شرکت اپل برخی آی‌پی‌ها را غیرقانونی شمرده و از این رو موجب بلاک شدن یا غیرفعال شدن اپل آیدی می‌شود. برای مثال اگر در روز آی‌پی شما دچار تغییر شود یا از نرم افزار تغییر آی‌پی استفاده کنید که قانونی نیستند، اپل سریعا حساب apple ID شما را مسدود کرده و دیگر موفق به استفاده آن نخواهید بود و این خود مشکلاتی را در تجربه کاربری شما ایجاد می‌کند. این مسئله موجب خواهد شد تا دیگر نتوانید از گوشی آیفون یا تبلت آیپد خود استفاده کنید. اگر اپل آیدی شما بلاک شود، چندین پیام مبنی بر بروزرسانی اطلاعات دریافت خواهید کرد که تا حدودی رنج آور بوده و در سوی دیگر قابلیت نصب نرم افزار جدید برای شما فراهم نخواهد شد. 

همچنین در پاسخ به این سوال ک اپل ایدی انقضا دارد یا خیر باید بگوییم بستگی به سایت دارد، اپل ایدی های سایت آیدی تاپ دائمی است.

دلایل دیسیبل شدن اپل ایدی

پیش‌تر نیز عنوان شد که دلایل مختلفی موجب دیسیبل شدن اپل آیدی می‌شود. دیسیبل شدن اپل آیدی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این عوامل باعث شده تا نتوانید از حساب اپلی خود استفاده کنید. شرکت سازنده درخواست کرده که بوسیله روش‌های مشخص شده، هویت را شناسایی و در مرحله بعد رمز عبور اپل آیدی را تغییر دهید. پس از انجام چنین فرآیندی، اپل Apple ID شما را باز کرده و موفق به کار با آن خواهید شد.

در واقع اگر اپل ایدی غیرفعال شود، دستگاه متصل به آن هم مداومت کرده و هر لحظه پیامی نمایش می‌دهد مبنی بر اینکه اطلاعات خود را وارد کرده و پسورد را ریست نمایید. برای رفع این مسلئه باید گوشی خود را ریست کنید. به طور کلی اگر بخواهیم دو دلیل اصلیِ دیسیبل شدن اپل ایدی را بیان کنیم یکی از آنها وارد کردن رمز عبور اشتباه به دفعات مکرر است و دیگری ورود شخص ثالث به حساب شما! 

آيا اپل آيدي تاريخ انقضا دارد؟

دلایل بلاک شدن apple id

اپل آیدی همانند هر حساب کاربری دیگر ممکن است بلاک شود. از دلایل بلاک شدن این حساب کاربری اشتباه وارد کردن اطلاعات شخصی در این حساب است. برخی افراد به دلیل آن که اطلاعات خود را چندین وعده به اشتباه وارد می‌کنند، حساب کاربری، فرد موردنظر را ربات یا هکر دانسته و به بلاک کردن حساب می‌پردازد. شما می‌توانید اپل آیدی خود را با انجام اهراز هویت باز کنید.

برای برطرف کردن مسئله بهتر است رمزعبور حساب اپل آیدی خود را ریست نمایید تا بتوانید با ساخت پسورد جدید و ورود غیراشتباه موجب باز کردن حساب شوید. همانطور که مطلع هستید، اپل آیدی هویت و کلید کاربری شما در محصولات اپل تلقی شده و از دست رفتن آن یعنی محدودیت کامل در تجربه کاربری با سرویس‌های اپل.

دلایل هک شدن اپل ایدی

اپل آیدی همانند هر حساب دیگری هک می‌شود. بیشتر افرادی که به هک اپل آیدی می‌پردازند، تا با نفوذ به گوشی آیفون طرف موردنظر داده‌های مهمی را بدست آورند و همچنین از راه دور نیز کنترلی روی گوشی داشته باشند.. دلایل مختلفی در هک شدن اپل آیدی نقش دارد از جمله اینکه رمز عبور ضعیفی برای حساب کاربری خود انتخاب کنیم. برای هک کردن روش‌هایی نظیر هک آیتونز و برخی از این قبیل نیز وجود دارد. بنابراین باید بیان داشت که تمامی موارد گفته شده در هک حساب اپل آیدی نقش موثری دارند.اگر بخواهیم صراحتا دلیل این کار را بیان کنیم باید دسترسی به داده شخصی افراد روی آیفون، کنترل از راه دور آیفون بدون اطلاع صاحب گوشی و تغییر روش کاربری آیفون با برنامه‌های ثانویه را اشاره نماییم.

چگونه بفهمیم اپل ایدی ما هک شده است؟

برای آن که بفهمیم اپل ایدی هک شده بهتر بوده مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به بخش تنظیمات آیفون رجوع کنید.
  2. سپس روی اپل آیدی کلیک کنید.
  3. در صفحه‌ای که باز شده لیست دستگاه‌های متصل به اپل آیدی نمایان است.
  4. در صورت مشاهده یک دستگاه ناشناس روی آن کلیک می‌کنید و Remove from Account را انتخاب نمایید.
  5. در نهایت صفحه جدید روی Remove کلیک کرده تا دستگاه حذف شود. 

نظر خودرا درج کنید
تعداد نظرات (1)
  • علی ایمانی علی ایمانی
    سلام. برای کنترل هک اجازه نمیده وارد بشم. از ابتدای ورود با عنوان آپدیت اپل آیدی مواجه میشم و پسوورد من رو قبول نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید. ممنون
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید