نحوه ریست کردن AirPods و AirPods Pro اپل

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران

اگر شما هم با هدفون‌های AirPods و AirPods Pro مشکل اتصال، شارژ کردن یا مشکلات صوتی دارید یا حتی صدا فقط از طریق یک هدفون پخش می‌شود، یک راه حل سریع که احتمالا مشکل را حل می‌کند، تنظیم مجدد یا ریست AirPods Pro است. اگر به دنبال ریست AirPods خود هستید، این مقاله راهنما شما را از طریق این فرآیند که تنها چند دقیقه طول می‌کشد، راهنمایی خواهد کرد.

چگونه AirPods و AirPods Pro را ریست کنیم؟

آموزش ریست کردن AirPods و AirPods Pro

شایان ذکر است هنگامی که AirPods خود را بازنشانی می‌کنید، تنظیمات آن نیز به روز اول بازمی‌گردد و به شما امکان می‌دهد یک بار دیگر گزینه‌ها را تنظیم کنید. همچنین شایان ذکر است که AirPods تنها در صورتی می‌تواند با یک اپل آیدی مرتبط شود که بخواهید از AirPods شخص دیگری با دستگاه iOS خود استفاده کنید. همانطور که در زیر توضیح داده شده ابتدا باید ایرپادز را از Apple ID حذف کنید:

 1. برای شروع فرآیند بازنشانی، هر دو ایرپادز خود را در کیس شارژ قرار دهید و درب آن را به مدت 30 ثانیه ببندید.
 2. پس از مدتی انتظار، درب کیس شارژ Apple AirPods خود را باز کنید.
 3. در iPhone خود به تنظیمات و بلوتوث بروید.
 4. اگر AirPods در لیست وجود دارد، دکمه More Info را انتخاب کنید. دایره آبی با "i" در کنار AirPods شما پدیدار خواهد شد.
 5. از میان گزینه‌های موجود، Tap Forget This Device را انتخاب کنید و زمانی که از شما خواسته شد تصمیم خود را تایید کنید.
 6. در حالی که درب کیس شارژ باز است، دکمه تنظیم پشت کیس را به مدت 15 ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا چراغ وضعیت به رنگ کهربایی چشمک بزند و پس از اینکه در حالت وضعیت AirPods قرار گرفتید، AirPods خود را دوباره به دستگاه iOS خود وصل کنید. سپس درب کیس شارژ خود را ببندید و آن را به آیفون خود نزدیک کنید تا فرآیند همگام سازی آغاز شود. اکنون باید اعلانی را در صفحه آیفون ببینید که به شما امکان می‌دهد AirPods خود را مجدداً متصل کنید.

  ریست کردن AirPods و AirPods Pro

نحوه حذف AirPods از Apple ID

اگر می‌خواهید از AirPods که به Apple ID دیگری متصل شده استفاده کنید، ابتدا باید Apple ID قدیمی را حذف کنید تا بتوانید آن را به iPhone، دستگاه iOS Apple TV یا MacBook متصل نمایید. برای انجام این کار باید دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا مطمئن شوید که دستگاه از طریق بلوتوث به دستگاه iOS شما متصل است و در محدوده بلوتوث قرار دارد.
 2. اپلیکیشن Find My را در آیفون خود باز کنید و روی دکمه Items یا Devices ضربه بزنید.
 3. انگشت خود را از پایین صفحه آیفون به سمت بالا بکشید.
 4. هنگامی که از شما خواسته شد، گزینه Remove Item یا Remove This Device را انتخاب کنید و سپس زمانی که اپل دوباره از شما درخواست کرد تصمیم خود را تأیید کنید.

همچنین می‌توانید AirPods را از Apple ID قبلی در رایانه Mac حذف کنید، فقط مطمئن شوید که در محدوده هستند و سپس به برنامه Find My بروید، دستگاهی را که می‌خواهید حذف کنید انتخاب نمایید، دکمه More Info را روی نقشه انتخاب کنید. سپس باید این دستگاه را حذف نمایید.

مهم ترین تنظیمات AirPods

هملن طور که اشاره کردیم هنگامی که ایرپادز خود را بازنشانی کردید، تنظیمات AirPods و AirPods Pro نیز بازنشانی می‌شوند. این تنظیمات شامل قابلیت روشن یا خاموش کردن، حذف نویز یا شفافیت و همچنین تشخیص خودکار و موارد دیگر است. در بخش تنظیمات، همچنین می‌توانید عملکرد دوبار ضربه زدن روی ایرپادز خود را برای هدفون‌های نسل اول و دوم تغییر دهید.

برای انجام این کار، مطمئن شوید که AirPods شما در محدوده بلوتوث آیفون شما قرار دارد. به بخش تنظیمات > بلوتوث بروید. دکمه اطلاعات بیشتر را در کنار ایرپادز انتخاب کنید و ایرپادز راست یا چپ را انتخاب نمایید که برای فعال کردن دستیار شخصی سیری یا پخش یا توقف محتوای صوتی و پرش بین آهنگ‌ها، روی کدام دو ضربه بزنید.

در صورت تمایل، می‌توانید تشخیص خودکار را نیز خاموش کنید که به‌طور پیش‌فرض روشن است و به AirPods شما اجازه می‌دهد زمانی که در گوش شما هستند را حس کنند و صدا را از دستگاه دریافت کنند. توصیه می‌کنیم به محض اینکه AirPods را از گوش خود خارج کردید، آن را فعال نگه دارید. صدا یا ویدیوی شما تا زمانی که آن را جایگزین نکنید متوقف می شود.

 اپل همچنین به شما امکان می‌دهد میکروفون را روی ایرپادز چپ یا راست تنظیم کنید، اگرچه توصیه می‌کنیم از ویژگی خودکار که به طور پیش‌فرض فعال است، استفاده کنید. 


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید