خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

اتصال گوشی به تلویزیون با بلوتوث

امتیاز 4.5 از 5 از بین 9 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران

بسیاری از افراد ترجیح می دهند محتوای ویدئویی درون گوشی خود را روی تلویزیون مشاهده کنند. اگرچه می‌توان از کابل تبدیل به اتصال گوشی روی تلویزیون استفاده کرد اما یک روش دیگر اتصال بلوتوثی بوده که رایج‌ترین روش برای اتصال یک گوشی به تلویزیون آن هم تلویزیون هوشمند محسوب می‌شود. در این بخش از آیدی تاپ قصد داریم نحوه اتصال گوشی به تلویزیون با بلوتوث را به همراه جزئیات لازم به شما توضیح دهیم. 

آموزش اتصال گوشی به تلویزیون با بلوتوث

نحوه اتصال گوشی به تلویزیون با بلوتوث

برای اتصال گوشی به تلویزیون کافی است تنها چند مرحله را سپری کنید و باید بیان داشت که TV های جدید همچون گوشی‌ها در منو تنظیمات خود بخشی برای اتصال به بلوتوث دارند. برای اتصال گوشی به تلویزیون مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا بلوتوث گوشی را روشن کنید و در حالت جفت شدن قرار دهید. البته برای جفت شدن دستگاه باید کلید Home را فشار داده و سپس در تنظیمات بلوتوث، افزودن دستگاه که می‌توان هر چیزی چون تلویزیون باشد را انتخاب کرده و آن را روی حالت جفت شدن مشاهده کنید. در این مرحله فهرستی از دستگاه‌های در دسترس را مشاهده خواهید کرد. 
  2. دستگاه موردنظر که می‌تواند هر چیزی باشد را انتخاب کرده و سپس طبق دستورالعمل صفحه عمل کنید. ممکن است از شما درخواست شود یک رمز عبوری وارد کنید که باید تابع دستورالعمل باشید. پس ازاین که عملیات جفت شدن تمام شد، تلویزیون متصل می‌شود.

نحوه اتصال گوشی به تلویزیون سامسونگ با بلوتوث

برای اتصال یک گوشی به تلویزیون سامسونگ قرار نیست مراحل پیچیده و طولانی را سپری کنید و کافی بوده به بخش تنظیمات تلویزیون خود مراجعه کرده و بلوتوث را فعال سازی کنید. سپس در بخش افزودن دستگاه نام گوشی خود را پیدا کرده و تلویزیون را به گوشی متصل کنید. در نهایت گوشی شما به تلویزیون متصل شده و می‌توانید از طریق قابلیت بلوتوث محتوایی را روی تلویزیون سامسونگ خود اجرا کنید. 

 اتصال گوشی به تلویزیون سامسونگ با بلوتوث


اتصال گوشی به تلویزیون سونی با بلوتوث

برای اتصال یک گوشی به تلویزیون‌هایی از برندهای مختلف چون سونی، ال جی و سامسونگ قرار نیست روش‌های کاملا متفاوتی را سپری کنید و تقریبا بیشتر آنها یک دستورالعمل مشابه دارند که همان فعال کردن بلوتوث از طریق بخش تنظیمات دستگاه است. با فعال کردن بلوتوث تلویزیون در گوشی شما با فعال بودن بلوتوث دستگاه فعال شده نمایان می‌شود و از شما درخواست خواهد شد که آیا دستگاه متصل شود یا خیر که شما درخواست را می‌پذیرید و موجب وصل شدن گوشی به تلویزیون سونی خواهید شد.

نحوه اتصال بلوتوث به تلویزیون ال جی

همچون موارد بالا، با کمک بلوتوث می‌توانید گوشی را به تلویزیون ال جی هم وصل کنید. برای فعال کردن به بخش تنظیمات تلویزیون خود مراجعه نمایید. سپس در منوی تنظیمات اصلی یا مخفی حالت بلوتوث را روی Discoverable قرار دهید. در مرحله بعد با روشن کردن بلوتوث گوشی خود موجب جستجو دستگاه‌های بلوتوث فعال اطراف خواهید شد. پس از جستجو نام تلویزیون شما نمایان می‌شود و باید به انتخاب آن بپردازید. پس از اینکه تلویزیون را انتخاب کردید یک کد تایید نمایش داده می‌شود که باید آن را در تلویزیون با کنترل وارد کنید تا بتوانید فایل‌هایی را به تلویزیون انتقال دهید و از آنها بهره گیرید.

اتصال بلوتوث به تلویزیون ال جی

نرم افزار اتصال گوشی به تلویزیون با بلوتوث

اگر به گوگل مراجعه کنید می‌توانید نرم افزار اتصال گوشی به تلویزیون با بلوتوث را بیابید و از آن بهره گیرید. این نرم افزار کمک خواهد کرد تا شما گوشی را به تلویزیون از طریق بلوتوث متصل کنید.


انتقال تصویر موبایل به تلویزیون با بلوتوث

برای انتقال تصویر موبایل به تلویزیون با بلوتوث کافی است پس از فعال نمودن بلوتوث و اتصال دو دستگاه به یکدیگر وارد برنامه چندرسانه‌ای گوشی خود شوید و عملیات نمایش محتوا تصویری را در تلویزیون اجرا کنید. بنابراین به سادگی می‌توانید تصویر موبایل خود را روی تلویزیون موردنظرتان داشته باشید. نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید