جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

چگونه تیک تاک را نصب کنیم

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

برنامه تیک تاک "TikTok" را می‌توان برنامه محبوبی دانست که اکنون تعداد کاربران آن از اینستاگرام هم فراتر رفته و برخی از قابلیت‌های آن حتی توسط اینستاگرام نیز به کار گرفته شد. تیک تاک را به جرات می‌توان برنامه محبوبی دانست که در امریکا بیش از 80 میلیون بار دریافت شده و تعداد دریافت آن در جهان از 800 میلیون فراتر رفته است. این شبکه اجتماعی با تبلیغات بزرگی که داشته توانست توجه کاربران بی شماری را به خود جلب کند و هر روز بر تعداد آن ها افزوده می شود.


با شبکه اجتماعی تیک تاک TikTok آشنا شوید

کاربران می‌توانند در این برنامه ویدئو 15 ثانیه‌ای تا 3 دقیقه‌ای بارگذاری کنند. بنابراین اشتراک گذاری ویدئویی بسیار ساده بوده و نیازی نیست چندین مرحله سخت را دنبال کنید تا بتوانید ویدئویی بگذارید. پس از اینکه ویدئو را اشتراک گذاری کردید، همچون اینستاگرام می‌توان به لایک کردن و کامنت گذاری بپردازید. همچنین ویدئوهای تیک تاک در دیگر شبکه‌های اجتماعی قابل اشتراک گذاری بوده و محدودیتی ندارد.

چگونه تیک تاک نصب کنیم

  1. ابتدا برنامه تیک تاک را از اپ استورهای معتبر دریافت کنید و سعی نمایید نسخه مود شده را تهیه کنید. همچنین به دریافت برنامه vpnify هم بپردازید تا بتوانید به سهولت وارد این اپ شوید. پس از نصب و اجرای برنامه تیک تاک، چهار روش ورود به آن پیش روی شما قرار دارد که عبارتند از شماره تلفن، حساب فیسبوک، حساب گوگل یا ایمیل و حساب توییتر. 
  2. در مرحله بعد باید تاریخ تولد را وارد کرده و با زدن کلید Next به مرحله بعد بروید.
  3. در این قسمت باید با نوشتن شماره موبایل خود، کدی دریافت کنید تا پیامک کد فعالسازی برای شما ارسال شود. و سپس کد را وارد نمایید.
  4. پس از فعالسازی کد، باید رمز عبور هشت رقمی که ترکیبی از حروف و اعداد است را وارد کنید.
  5. آخرین مرحله نوشتن user name بوده و در نهایت با sign up (ثبت نام) کردن، تیک تاک ثبت نام شما را نهایی خواهد کرد.

    آموزش نصب تیک تاک

چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم؟

تیک تاک در ایران فیلتر است و کاربران ایرانی نمی‌توانند به سهولت روند ثبت نام را در این اپلیکیشن انجام دهند، اما می‌توان با روش ثانویه مراحل را سپری کرد. برای انجام این کار کافیست همان مراحل بخش فوق را تکرار کنید تا بتوانید در تیک تاک ثبت نام انجام داده و از آن استفاده نمایید.

رفع مشکل تیک تاک در ایران

ناگفته نماند که برای حل مشکل تیک تاک در ایران کافی است همان مراحل بخش نصب تیک تاک را انجام دهید تا به عنوان یک کاربر ایرانی به سادگی مراحل ثبت نام را انجام داده و وارد برنامه شوید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید