جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

آموزش گذاشتن فیلم تمام صفحه در اینستاگرام

امتیاز 4.5 از 5 از بین 6 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

برکسی پوشیده نیست که اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب بوده که روزانه میلیون‌ها نفر کاربر دارد. یکی از موارد آزار دهنده این شبکه محدودیت فیلم گذاری است. در پست اینستاگرام حداکثر می‌توانستیم ویدئو 1 دقیقه‌ای و در استوری نیز ویدئو 15 ثانیه‌ای بگذاریم.. البته به لطف قابلیتی که افزوده شد، این مدت زمان به چندین دقیقه هم رسیده که خبر خوبی برای طرفداران بود. 

در حقیقت قابلیت جدید اینستاگرام موجب شده تا این شبکه به یک شبکه تلویزیونی تبدیل شود که به صورت تمام صفحه ویدئوها را به نمایش می‌گذارد. همراه ما باشید تا با نحوه گذاشتن فیلم تمام صفحه در اینستاگرام آشنا شوید.

نحوه گذاشتن ویدئو طولانی در اینستاگرام

اینستاگرام سال‌ها قبل با افزودن IGTV توانسته بر محبوبیت خود بیافزاید و به کاربران اجازه دهد تا فیلم طولانی خود را برای بینندگان آپلود کنند. اما مدتی بعد در پیِ کاهش تمایلِ طرفداران، این بخش حذف شد و اکنون کاربران می‌توانند بدون نیاز به IGTV فیلم طولانی در پست خود آپلود کند.

افزودن فیلم طولانی با نرم افزار در اینستاگرام

برای افزودن یک فیلم طولانی در اینستاگرام بهتر است از یک نرم افزار جهت ویرایش بهره گیرید. البته برخی افراد فیلم خود را به صورت چند اسلایدِ یک دقیقه‌ای ارائه می‌دهند تا به صورت کوتاه ارائه شود. برخی از نرم افزارها که برای این کار می توانید مورد استفاده قرار دهید عبارتند از: inshot،Timbre، Story Cutter که کمک می‌کنند ویرایشی روی فیلم داشته باشید و آن را به شکل حرفه‌ای در اختیار مخاطبین قرار داد.

نحوه پست کردن فیلم طولانی در اینستاگرام

برای این کار قرار نیست مراحل سختی را سپری کنید و به سادگی فیلم را آپلود کرده و پیش از انتشار مشخص کنید آیا به صورت چند قسمتی ارائه شود یا یک فیلم بلند IGTV. 

آموزش افزایش فالور اینستاگرام، تجربه عملی

چگونه فیلم چند قسمتی در اینستاگرام بگذاریم؟

این روش چندان جدید نیست و برای زمانی به کار گرفته می‌شود که ویدئوهای مورد نظر بیش از 1 دقیقه زمان دارند. به کمک آن می‌توان 10 دقیقه ویدئو را به صورت ده اسلاید یک دقیقه‌ای پست نمود. در این قابلیت کافی بوده ویدئو را به 10 قسمت یک دقیقه تبدیل کرده و همانند زمانی که قرار است چندین عکس در یک پست بگذارید در اینستاگرام می‌توانید ویدئو چند قسمتی خود را آپلود کرده و منتشر کنید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید