جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

چگونه میتوان وضعیت واتساپ دیگران را مخفیانه ببینیم

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

یکی از قابلیت‌های پیام رسان واتساپ "وضعیت" است که به عنوان استوری هم شناخته می‌شود و شگردی مشابه استوری اینستاگرام دارد. گاهی افراد قصد دارند به مشاهده وضعیت افراد دیگر بپردازند ولی مایل نیستند طرف مقابل از این امر مطلع شود در واقع دیدن وضعیت واتساپ بدون فهمیدن طرف! بنابراین تصمیم گرفتیم روشی را معرفی کنیم تا بتوانید به دیدن مخفیانه وضعیت واتساپ دیگران بپردازید.

دیدن وضعیت واتساپ مخفی

چگونه استوری واتساپ (استاتوس) دیگران را ببینیم بدون اینکه متوجه شوند؟

برای انجام این موضوع چندین روش وجود دارد که به معرفی هر یک از آنها خواهیم پرداخت:

استفاده از تنظیمات حریم خصوصی واتساپ

در این حالت باید مراحل زیر را طی نمایید:

   1. ابتدا باید وارد بخش تنظیمات شوید.
   2. وارد بخش accounts شوید.
   3. به privacy بروید و در انتهای صفحه Read receipts را غیرفعال سازید. با این روش شما می‌توانید وضعیت استوری دوستان خود را تماشا کنید اما آنها متوجه نخواهند شد زیرا نام شما به عنوان یکی از بازدیدکنندگان وضعیت درج نخواهد شد.

چگونه وضعیت دیگران را ببینیم ولی متوجه نشوند

البته این امر یک عیب بزرگ دارد و آن عدم قابلیت مشاهده لیست بازدیدکنندگان وضعیت خود شما است. در این حالت تعداد بازدیدکنندگان وضعیت شما همیشه 0 است. نکته دیگر اینکه شما نخواهید توانست تیک آبی پیام را در واتساپ مشاهده کنید و همیشه این تیک برای شما خاکستری باقی خواهد ماند. در صورتی که این معایب را نمی‌پسندید بهتر است از روش جایگزین بهره گیرید.

قابلیت ذخیره سازی گوشی

واتساپ در گوشی‌های اندرویدی ذخیره سازی مخفیانه انجام می‌دهد. در هنگام رفتن به پوشه واتساپ به فایل مدیا رفته و پوشه‌ای تحت عنوان statuses را پیدا کنید. در این پوشه می‌توانید استوری دوستان خود را مشاهده کنید. البته یکی از معایب آن این بوده که مشخص نمی‌کند هر استاتوس برای کدام فرد است.

اگر پوشه را پیدا نکردید به مدیریت فایل رفته و show hidden files را فعال سازید. به همین سادگی می‌توانید موجب مخفی شدن خود در هنگام مشاهده وضعیت واتساپ دیگران شوید.

برنامه دیدن وضعیت واتساپ بدون فهمیدن طرفنظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید