چگونه بفهمیم پروفایل تلگرام چک میشود

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

یکی از پرسش‌هایی که افراد به دنبال یافتن پاسخ آن هستند این است که چگونه بفهمیم پروفایل تلگرام چک میشود؟ در این مطلب آیدی تاپ قصد داریم برای شما شرح دهیم که چگونه می‌توان به بررسی این عمل پرداخت.

افراد زیادی هستند که به دنبال برخی از اختلافات یا مسائل عاطفی، می‌خواهند بدانند که عکس پروفایلشان توسط شخص یا اشخاص خاصی چک می شود یا خیر، اما آیا این امر امکان پذیر است؟ در ادامه به توضیح می‌پردازیم.

چگونه از چک شدن عکس پروفایل تلگرام خود مطلع شویم

در ابتدا باید بیان داشت که چنین قابلیتی در برنامه تلگرام گنجانده نشده است؛ ویژگی که بیشتر برنامه‌های شبکه اجتماعی نظیر فیسبوک، اینستاگرام و برخی دیگر از آن برخوردار هستند. گفته شده برخی از ربات‌های تلگرام وجود دارند که چنین قابلیتی را ارائه می‌دهند اما باید به صراحت بیان داشت چنین چیزی وجود ندارد و عملا دیتای واقعی در کار نیست! همچنین گفته شده برنامه‌هایی هستند که قابلیت چک کردن پروفایل تلگرام را در اختیار کاربر می‌گذارند که این نیز صحت ندارد.

برنامه چک پروفایل تلگرام

بنابراین اگر فکر می‌کنید با برنامه‌های شخص ثالث چنین قابلیتی دردسترس قرار می‌گیرد، سخت در اشتباه هستید. همانطور که گفته شد، تلگرام قابلیتی برای چک کردن اینکه چه شخصی پروفایل شما را مشاهده کرده، ارائه نمی‌دهد. بنابراین چندان نمی‌توان در این زمینه روی آن حساب کرد.

یک سری اپ شخص ثالث و ربات هم وجود دارند که مدعی هستند اجازه می‌دهند بتوانید به بررسی پروفایل خود از این نظر که چه کسانی آن را مشاهده کردند، بپردازید اما چنین چیزی صحت نداشته و نباید باور داشته باشید.

بنابراین این پاسخ را باید داد که به دنبال چنین موضوعی در تلگرام نباشید زیرا به نتیجه‌ای دست پیدا نخواهید کرد.

 لازم به ذکر است که بگوییم جهت استفاده از این پیام رسان باید از پروکسی تلگرام استفاده نمایید. همچنین اگر مایل به ایجاد گفتگوی مخفیانه در این پیام رسان هستید مقاله " نحوه فعال سازی سکرت چت در تلگرام " را از دست ندهید.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید