جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

چگونه اکانت اینستاگرام خود را به گوشی دیگر انتقال دهیم

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی پرمخاطب است که میلیاردها کاربر دارد. این شبکه اجتماعی تصویر محور، دارای تنظیمات و قابلیت‌هایی ویژه ای است که هنوز هم بسیاری از کاربران از آن ها بی اطلاع هستند. اما چگونه اکانت اینستاگرام خود را به گوشی دیگر انتقال دهیم؟

آموزش انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر

پیش از آن که اکانت اینستاگرام خود را به گوشی دیگر انتقال دهید، باید از طریق ایمیل و شماره همراه تایید هویتی داشته باشید. زیرا با تایید هویت اینستاگرام تایید می‌کنید که این حساب به شما تعلق دارد. همچنین در صورت از دست دادن رمز عبور باید بوسیله همین اطلاعات بازگردانی حساب اینستاگرام داشته باشید.

اینستاگرام یک پلتفرم همیشه دردسترس بوده و در هر زمانی می‌توانید به آن مراجعه کنید. بنابراین در هر زمان و مکانی می‌توان این کار را انجام داد. در سوی دیگر برای انتقال پیج به گوشی دیگر بهتر از قبل آن با وارد کردن ایمیل و شماره تلفن همراه هویت خود را تایید کنید. همچنین مواردی است که قبل آن باید بدانید.

در نهایت با دانلود و نصب اینستاگرام روی گوشی جدید، اطلاعات را وارد کرده تا اکانت را دریافت کنید. همانطور که می‌دانید جهت انتقال پیج به فردی دیگر باید اطلاعاتی چون نام کاربری و رمز عبور در اختیار فرد موردنظر قرار گیرد.

نحوه انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر

انتقال اکانت اینستاگرام از گوشی اندرویدی به آیفون

اگر گوشی قبلی در دسترس شما قرار دارد، بهتر است بعد از انتقال حساب، از حساب خارج شوید و اگر رمزعبور خود را از دست دادید، می‌توانید بوسیله اطلاعات موجود بازیابی رمزعبور داشته باشید.

چگونه یک حساب اینستا در دو گوشی داشته باشیم

بسیاری از افراد این روزها با داشتن پیج اینستاگرام سعی می‌کنند درآمدی کسب کنند. بنابراین علاوه بر پیج شخصی از پیج تجاری هم برخوردار هستند و نیاز می‌بینند که دو حساب اینستا در یک گوشی داشته باشند. برای داشتن یک حساب اینستا در دو گوشی کافی بوده در بخش افزودن حساب، رمز عبور و نام کاربری را در هر دستگاهی به کار گیرید.

یک حساب اینستا در دو گوشی

انتقال حساب اینستاگرام به شماره دیگر

باید بیان داشت که کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام این امکان را دارند تا ایمیل و شماره تلفن خود را از حساب کاربری تغییر دهند. شرکت متا سعی داشته با انعطاف‌پذیری در حساب کاربری افراد بتوانند هر امکانی داشته باشند. اگر از دارندگان حساب اینستاگرام هستید و قصد دارید اکانت خود را به گوشی دیگری منتقل کنید، با انجام مراحل فوق می‌توانید آن را انجام دهید.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید