ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپ
امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که بخواهید بدانید در واتساپ توسط شخصی بلاک شده اید یا نه؛ در این بخش از آیدی تاپ نکات و روش‌هایی را خواهیم گفت که متوجه میشوید شخص مورد نظر، شما را در واتساپ بلاک کرده است یا خیر. پس برای پاسخ به سوال "از کجا بدونیم بلاک شدیم" و یادگیری ترفند بلاک شدن در واتساپ ادامه این مطلب را بخوانید.

چگونه می‌توان متوجه شد در واتساپ بلاک شدیم؟

روش‌های مختلفی هستند که کمک می‌کنند متوجه شوید در واتساپ بلاک شدید یا خیر. اما اگر مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می‌کنیم را در چت خود مشاهده کردید، باید حتما یقین داشته باشید توسط فرد موردنظر در واتساپ بلاک شدید. این راه‌کارها بسیار کاربردی هستند و از طریق آنها به سرعت می‌توانید تشخیص دهید فردی شما را بلاک کرده یا خیر.

در حال بارگذاری . . .

ناپدید شدن تصویر پروفایل کاربر

هنگامی که فردی شما را در واتساپ بلاک می‌کند، شما شاهد تصویر پروفایل یا همان آواتار آن نخواهید بود و با یک پروفایل بدون تصویر مواجه می‌شوید. البته این مورد همیشه صدق نکرده و گاهی افراد تمایلی برای گذاشتن آواتار یا تصویر پروفایل ندارند. به هر حال یکی از موارد احتمالی بلاک شدن این مورد است.

ناپدید شدن تاریخ و زمان آنلاین شدن

هنگامی که از سمت فردی بلاک می‌شوید، تاریخ و زمان آخرین بار آنلاین شدن آنها ناپدید می‌شود و حتی زمانی که آنلاین است نیز مشخص نخواهد شد. در نهایت اگر مشاهده کردید تاریخ و زمان آنلاین شدن مخاطب شما دیگر پیدا نیست، بی شک باید یقین حاصل کنید که از سوی این فرد بلاک شدید و دیگر نمی‌توانید ارتباطی داشته باشید.

ترفندهای فهمیدن بلاک شدن در واتساپ

یک تیک خوردن پیام ارسال شده

دیگر ترفندی که مربوط به متوجه شدن بلاک شدن در واتساپ است، یک تیک خوردن پیام ارسال شده است. بنابراین زمانی که پیامی برای فرد موردنظر ارسال کردید و تنها یک تیک خورد، این یعنی آن فرد شما را بلاک کرده، البته باید بگوییم همیشه یک تیک خوردن به منزله بلاک شدن نیست، گاهی فرد آفلاین است و این امر موجب یک تیک خوردن می‌شود.

در حال بارگذاری . . .

ناموفق بودن تماس های صوتی و تصویری

هنگامی که تماس های صوتی یا تصویری از طریق واتساپ برقرار می‌کنید، هیچ اتصالی انجام نمی‌گیرد!


نظر خودرا درج کنید

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها

قیمت و مشخصات فنی

آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید