جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

بازگردانی پیج اینستاگرام

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 4 دقیقه نظرات کاربران

گاهی اوقات به دلایلی پیج اینستاگرام خود را از دست می‌دهیم. پیجی که سال‌ها برای آن هزینه کردیم و زحمت کشیدیم تا بتوانیم یک اکانت مطرح بسازیم. اما حضور رقبا و دشمنان موجب می‌شود تا شاهد از دست رفتن پیج باشیم. این دسته افراد با به کارگیری هکرهایی سعی می‌کنند اکانت اینستاگرام ما را چه به عنوان حساب شخصی یا به عنوان حساب عمومی، در کنترل خود قرار دهند.

به موجب این امر شاهد از دست رفتن پیج اینستاگرام خود می‌شویم و باید با روش‌های مختلفی که وجود دارد نسبت به بازگردانی پیج اینستاگرام اقدام نماییم. اگر تمایل ندارید این کار را به دست افراد متخصص بسپارید و می‌خواهید خودتان این کار را انجام دهید، حتما ادامه این مطلب را بخوانید تا نحوه بازگردانی پیج اینستاگرام را یاد بگیرید.

روش های برگرداندن پیج اینستا

روش‌های مختلفی وجود دارد که کمک می‌کنند پیج اینستا خود را بازگردانیم؛ مهم ترین و راحت ترینِ این روش ها "بازگردانی بدون شماره و ایمیل" ، "بازگردانی بدون رمز" و "بازگرداندن با استفاده از حساب فیسبوک" می‌باشد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

برگرداندن پیج اینستاگرام بدون رمز

یکی از روش‌هایی که می‌توان از طریق آن پیج را بازگرداند، روش بدون رمز است. در این روش ابتدا بهتر است از طریق وب سایت اینستاگرام رمز را بازیابی کنید. در فیلدهای موردنظر رمزعبور، شماره موبایل یا نام کاربری را وارد کنید و سپس روی گزینه تنظیم مجدد رمز عبور کلیک کرده و پیش از ارائه رمز، اینستاگرام برای زمینه امنیتی پرسش‌هایی از شما خواهد پرسید.

برای تنظیم مجدد رمز عبور کافی است لینکی که به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود را باز کنید. برای برگرداندن پیج اینستاگرام بدون رمز حتما بایستی نام کاربری و شماره موبایل را وارد کنید. در نهایت با ورود به لینک موردنظر از شما درخواست شده رمزعبور جدید را وارد کنید تا اینستاگرام آن را همگام سازی کند.

برگرداندن پیج اینستاگرام بدون رمز

بازگردانی پیج اینستاگرام بدون ایمیل و شماره

اما روش دیگری هم وجود دارد که بدون ایمیل و شماره تلفن بتوانید پیج اینستاگرام خود را بازگردانید. در این حالت باید به تیم پشتیبانی اینستاگرام پیامی مبنی بر اینکه آدرس ایمیل خود را از دست دادید ارسال کنید تا مجددا به صفحه خود دسترسی یابید. در این بین اینستاگرام دو راه برای شما تعیین می‌کند یکی اینکه صفحه خود را کامل حذف کنید یا اینکه آن را موقتا مسدود سازید. اگر فکر می‌کنید پیج مناسبی دارید، راه حل مسدودی موقت است. بدین معنا که هرگاه می‌توانید اقدام به بازیابی صفحه مورد نظر کنید اما در صورت غیرفعال شدن دیگر نمی‌توانید به پیج دسترسی داشته باشید.

اینستاگرام افرادی که فعالیتی غیرقانونی انجام می‌دهند را غیرفعال می‌کند، اما اشتباه برای بار نخست یک هفته مسدودی در پی دارد و اگر مجدد تکرار شود مجازات سخت‌تر خواهد شد. به هر حال این روشی بوده که بدون داشتن ایمیل یا شماره تلفن می‌توانید پیج را بازگردانید.

بازگرداندن پیج اینستا با استفاده از حساب فیسبوک

یکی دیگر از روش‌های بازیابی پیج اینستاگرام با کمک حساب فیسبوک است. باتوجه به اینکه فیسبوک شرکت مادر اینستاگرام محسوب شده، افراد این توانایی را دارند تا با حساب فیسبوک خود به بازیابی اکانت اینستاگرام بپردازند. برای انجام آن مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا باید گزینه Login with Facebook را انتخاب کرده و زمانی می‌توانید این روش را برگزینید که پیش‌تر حساب اینستاگرام با فیسبوک یکپارچه شده باشد.
  2. اطلاعات موردنظر را وارد کرده و روی لاگین کلیک کنید.
  3. سپس باید روی گزینه بازنشانی حساب فیسبوک کلیک نمایید.

نکته: توصیه می‌شود قبل از انجام فرآیند وارد حساب فیسبوک خود شوید تا این روند به سادگی صورت پذیرد و مشکلاتی در اتصال پیدا نکنید.

بازگرداندن پیج اینستا با فیسبوک

بازگردانی پیج هک شده

برای بازگردانی پیج هک شده چند روش وجود دارد که بهترینِ آن‌ها با کمک اپ اینستاگرام است. برای انجام کافی است وارد حساب کاربری شده و به قسمت Get help signing in بروید. در مرحله بعدی گزینه Use Username or Email را انتخاب نمایید. باید در این قسمت آدرس ایمیل یا نام کاربری اینستاگرام را ارائه دهید. در بخش بعدی باید Need more help را انتخاب کنید، در این قسمت باید اطلاعات درستی به اینستاگرام ارائه دهید تا تیم پشتیبانی آن را بررسی کرده و سپس به حل مسئله پیش آمده بپردازد. به عنوان مثال اگر حساب هک شده شما شخصی بود بهتر است گزینه Personal account with photos of me را انتخاب کنید.

یک فیلد هم وجود دارد که باید مشکل خود را برای تیم پشتیبانی مطرح کنید. پس از اینکه اطلاعات را شرح دادید، Submit Request را کلیک کنید تا موارد مطرح شده برای اینستاگرام ارسال شود. ناگفته نماند بخش فیلد باید به درستی پر شود و اگر آن را دقیق پر نکنید، ممکن است تیم پشتیبانی متوجه مشکل اصلی پیج شما نشوند.

بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

برای برگرداندن پیج حذف شده اینستاگرام کافی بوده همان روش پیج هک شده را پیش بروید اما با این تفاوت که باید برای اینستاگرام مطرح کنید که پیج شما حذف شده و با ارائه درخواست، مسئله پیگیری شده و می‌توانید آن را برطرف کنید. بنابراین بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام چندان روش دشواری نبوده و مشابه روش فوق است. لازم به ذکر است که بگوییم برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام با لینک مستقیم امکان پذیر نیست.

بازگردانی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام

برای بازگردانی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به قسمت Get help signing in بروید. در مرحله بعدی گزینه Use Username or Email را انتخاب نمایید. باید در این قسمت آدرس ایمیل یا نام کاربری اینستاگرام را ارائه دهید. در بخش بعدی باید Need more help را انتخاب کنید. در این قسمت باید اطلاعات درستی به اینستاگرام ارائه دهید تا تیم پشتیبانی آن را بررسی کرده و سپس به حل مسئله پیش آمده بپردازد.

به عنوان مثال اگر حساب هک شده شما شخصی بود بهتر است گزینه Personal account with photos of me را انتخاب کنید. یک فیلد هم وجود دارد که باید مشکل خود را برای تیم پشتیبانی مطرح کنید. پس از اینکه اطلاعات را شرح دادید، Submit Request را کلیک کنید تا موارد مطرح شده برای اینستاگرام ارسال شود. ناگفته نماند بخش فیلد باید به درستی پر شود.

بازگردانی اکانت دی اکتیو شده اینستاگرام


برنامه بازگردانی پیج اینستاگرام

برخی برنامه‌ها هستند که برای سیستم عامل اندروید یا iOS در دسترس بوده و افراد می‌توانند از طریق آنها پیج اینستاگرام از دست رفته خود را بازگردانی کنند. بنابراین در مواقعی اگر پیج اینستاگرام خود را از دست دادید این روش کاربردی است.

سایت بازگردانی پیج اینستاگرام

در واقع سایت بازگردانی پیج اینستاگرام همان سایت اینستاگرام می‌باشد.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید