جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

از کجا بفهمیم در واتساپ بلاک شدیم؟

امتیاز 5 از 5 از بین 3 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهتاب جهاندار مهتاب جهاندار / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

واتساپ یکی از پیام رسان‌های محبوب بوده و تاکنون توانسته میلیاردها مخاطب کسب کند. بنابراین روزانه میلیون‌ها نفر با این اپ می‌توانند در ارتباط باشند. اما گاهی اوقات پیش می‌آید که شاهد بلاک شدن از سوی فرد یا اشخاصی هستیم. این مسئله دلایل مختلفی داشته و از جمله باید به مشکلات اخلاقی اشاره کرد. در هر صورت ممکن است بخواهید متوجه شوید، چگونه می‌توان آگاه شد در واتساپ بلاک شدیم. بنابراین تصمیم داریم در این مطلب ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپ را مطرح کنیم تا به سرعت متوجه شوید فرد موردنظر شما را بلاک کرده یا خیر.

از کجا بفهمیم تو واتساپ بلاک شدیم

موارد مختلفی وجود دارد که نشان می‌دهد شما در واتساپ بلاک شدید در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت:

برنامه فهمیدن بلاک شدن در واتساپ

برخی افراد به دنبال آن هستند که بدانند برنامه‌هایی هم وجود دارند تا از طریق آنها بتوانند متوجه شوند که بلاک شدند یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم خیر و چنین برنامه‌ای به هیچ وجه وجود خارجی نداشته و تاکنون هیچ فردی موفق نشده چنین اَپی را توسعه دهد. بنابراین اگر در گوگل یا سایر موتورهای جستجو شاهد عنوان برنامه‌ای برای فهمیدن بلاک شدن در واتساپ بودید، به شدت آن را فیک بدانید.

آیا یک تیک خوردن پیام در واتساپ نشانه‌ بلاک شدن است؟

خیر، برخی مواقع افراد به دلیل آفلاین بودن، پیام شما را دریافت نمی‌کنند و همین امر موجب می‌شود تا شاهد یک تیک خوردن پیام ارسالی باشیم ولیکن هیچ گاه همیشه به معنای بلاک شدن نیست. 


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید