انتقال اطلاعات از آیفون به اندروید با شیریت

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مهسا نوعی مهسا نوعی / نویسنده آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران

احتمالا شما هم تا به حال با مشکل انتقال اطلاعات از ایفون به اندروید مواجه شده اید؛ یکی از روش های راحت حل این مشکل می تواند انتقال اطلاعات از ایفون به اندروید با شیریت باشد. در ادامه به بررسی مزایای انتقال اطلاعات از ایفون به اندروید با Shareit و آموزش آن می پردازیم که می توانید با این روش اطلاعاتی اعم از عکس، فیلم، برنامه و ... را به راحتی از آیفون به اندروید انتقال دهید.

انتقال اطلاعات از ایفون به اندروید با Shareit


مزایای انتقال اطلاعات از آیفون به اندروید با شیریت


انتقال فایل‌ ها از آیفون به اندروید با استفاده از برنامه‌ هایی مانند "شیریت" (Shareit) دارای مزایای زیر است:

هرچند که انتقال فایل با استفاده از شیریت مزایای خود را دارد، اما همچنان باید مطمئن شوید که از منبع معتبری مانند سایت رسمی شیریت دانلود کرده و توجه داشته باشید که اطلاعاتتان درست منتقل شده اند.

نحوه انتقال اطلاعات از آیفون به اندروید با شیریت (Shareit)

می توان shareit را جزو یکی از برنامه های پرکاربرد برای انتقال فایل بین گوشی ها از جمله سیستم‌ عامل iOS و اندروید دانست. در ادامه مراحل گام به گام انتقال اطلاعات از آیفون به اندروید را با برنامه shareit دنبال می کنیم:

  1. آماده‌ سازی دستگاه‌ ها: مطمئن شوید که دستگاه اندروید شما و آیفون هر دو در دسترس هستند و برنامه shareit را دارند.
  2. راه ‌اندازی دستگاه اندروید: اگر دستگاه اندروید تازه ‌ترین نسخه سیستم عامل خود را دارد، بهتر است به روزرسانی‌ های لازم را انجام دهید.
  3. شروع مراحل انتقال: در دستگاه اندروید، گزینه Receive را انتخاب کنید. در این هنگام اگر شبکه وای فایی نباشد دستگاه اندروید شروع به ساختن شبکه هات اسپات خواهد کرد. 
  4. تنظیم دستگاه مبدا (آیفون): در آیفون خود، به تنظیمات بروید. در بخش "Wi-Fi"، به شبکه Wi-Fi با نام دستگاه اندرویدتان متصل شوید. 
  5. انتقال اطلاعات: بعد از این که آیفون به شبکه هات اسپات ساخته شده توسط اندروید متصل شد اطلاعاتی مانند مخاطبین، پیام‌ها، عکس‌ها و ویدئوها که می‌خواهید انتقال دهید را انتخاب کرده و دکمه ارسال را انتخاب کنید.
  6. انتظار برای اتمام انتقال: انتقال اطلاعات ممکن است مدتی طول بکشد، به مدت انتقال منتظر بمانید.

نحوه انتقال اطلاعات از آیفون به اندروید با شیریت


توجه داشته باشید که ممکن است تجربه‌ انتقال در برخی از مدل‌ ها یا نسخه‌ های سیستم عامل متفاوت باشد. در نهایت یکی از برنامه های پرکاربرد و مطمئنی که می توانید برای انتقال اطلاعات خود از جمله عکس، موسیقی، فیلم و ... در گوشی آیفون و اندروید استفاده کنی برنامه شیریت خواهد بود.

مقاله پیشنهادی: آموزش ایردراپ بین گوشی اندرویدی و آیفون


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید