جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

فروش پایین گلکسی اس 21 اولترا و بازگشت سری نوت سامسونگ

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

شرکت سامسونگ با سیاست های جدیدی که در پیش گرفته بود سعی کرد با حذف گوشی های سری نوت و اضافه کردن پشتیبانی از قلم S به بالارده ترین پرچمدار خود یعنی گلکسی اس 21 اولترا کاربران و طرفداران گوشی های سری نوت را به این سمت و سو سوق دهد، که ظاهراً این موضوع با شکست مواجه شده است. اما خبر خوش برای طرفداران پر و پا قرص گوشی های سری نوت سامسونگ اینکه اخبار و شایعات جدید نشان از بازگشت مجدد این گوشی ها به بازار دارد.


تولید مجدد سری نوت سامسونگ


اخیراً یکی از افشاء کنندگان معروف اخبار سامسونگ در اکانت توئیتری خود عنوان کرده است که سامسونگ با تجهیز گوشی گلکسی اس 21 اولترا به قلم S و سایر ویژگی های سری نوت انتظار فروش بیشتری از این گوشی را در بازار داشته که متأسفانه این موضوع با شکست مواجه شد. البته گفتنیست که گلکسی اس 21 الترا مانند سری نوت هیچ خشابی برای نگه داری قلم درنظر نگرفته است و سایر ویژگی های مبتنی بر بلوتوث آن نیز در این گوشی پشتیبانی نمی شود که البته همین دو نکته کافیست تا گلکسی اس 21 اولترا به موفقیت سری نوت دست پیدا نکند. نکته بسیار جالب در رابطه با این موضوع ادعای سامسونگ است که دقیقا خلاف این را نشان می دهد، چندی پیش سامسونگ از فروش بی سابقه گوشی های پرچمدارش در فصل اول سال 2021 گزارش داد. هنوز جزئیات دقیقی از میزان فروش این گوشی ها منتشر نشده اما گوشی گلکسی اس 21 با فروش فوق العاده خود توانسته است که لقب پرفروش ترین محصول سامسونگ را در بازار کره جنوبی از آن خود کند و البته گلکسی اس 21 اولترا نیز در مقام دوم قرار دارد.


توییت مربوط به بازگشت سری نوت سامسونگ


با توجه به توئیت فوق و ذکر این موضوع که فروش بالارده ترین پرچمدار سامسونگ (گلکس اس 21 اولترا) هرچند در بازار کره جنوبی موفقیت آمیز بوده اما ممکن است که این گوشی فروش بسیار خوبی را در بازار جهانی تجربه نکرده باشد، انتظار داریم که سامسونگ سال آینده یعنی سال 2022 مجدداً سری نوت را به گوشی های هوشمند خود اضافه کند. 

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید