جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

معرفی ابزار تبلیغات در واتساپ

امتیاز 5 از 5 از بین 1 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
نظرات کاربران

اگر قصد دارید کسب و کار خود را از طریق ارسال پیام انبوه در واتساپ به افراد زیادی معرفی کنید و بدین ترتیب برای خود مشتری های جدید دست و پا کنید، راه درستی در پیش گرفته اید. واتساپ پیامرسان محبوبی است و به شما این امکان را می دهد در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، تعداد زیادی از افراد را با محصولات و خدمات خود آشنا کنید. اما اگر تصور می کنید تبلیغات در واتساپ به سادگی نوشتن یک متن تبلیغاتی و ارسال آن به انبوهی از کاربران واتساپ است، باید بگویم سخت در اشتباهید.

در ادامه شما را با مشکلاتی که برای تبلیغات در واتساپ پیش رو دارید آشنا خواهیم کرد، راهکارهایی برای حل این مشکلات ارائه خواهیم داد و در پایان ابزاری برای خودکارسازی روند ارسال پیام انبوه در واتساپ معرفی خواهیم کرد. با ماهمراه باشید...
محدودیت های واتساپ

 واتساپ درصدد است تا تبلیغات در این پلتفرم را در انحصار خودش نگه دارد و به همین دلیل با اعمال محدودیت ها و قوانینی در تلاش است تا راه را بر ارسال آزادانه و نامحدود ارسال پیام ببندد. در ادامه به تشریح این محدودیت ها می پردازیم و راهکارهایی برای عبور از آنها ارائه می دهیم.

محدودیت روزانه در تعداد پیام ارسالی به افراد ناشناس

مشکل اول این است که اگر بخواهید به افراد آشنا (منظور افرادی هستند که شماره شما را سیو دارند یا قبلا پیامی برای شما ارسال کرده اند) پیام ارسال کنید، هیچ محدودیتی شامل حال تان نخواهد شد. اما برای افراد غریبه (منظور افرادی هستند که شماره شما را سیو نـدارند و تا کنون هیچ چتی با شما نـداشته اند) واتساپ اجازه نمی دهد، با هر خط در هر روز به بیشتر از 100 نفر، پیام خصوصی ارسال کنید.

راه حل

بدیهی است که ارسال پیام به 100 نفر غریبه در روز، رقم بسیار پایینی برای یک تبلیغ مؤثر میباشد و اگر بخواهید این تعداد را افزایش دهید باید از چندین خط برای ارسال پیام بهره بگیرید. در این صورت اگر برای مثال از 10 خط استفاده کنید و با این 10 خط برای خود 10 اکانت واتساپ ایجاد کنید، می توانید به 1000 نفر غریبه در روز پیام بفرستید.

ریپورت شدن

واتساپ این امکان را در اختیار کاربرانش گذاشته است تا اگر از پیامی خوششان نیامد فرستنده پیام را به واتساپ ریپورت کنند. ریپورت یعنی گیرنده پیام به واتساپ گزارش می دهد که فرستنده پیام برای او مزاحمت ایجاد کرده است. اگر کاربران مختلفی به دفعات اکانت شما را ریپورت کنند، واتساپ نسبت به اکانت شما حساس شده  و آن را مسدود خواهد کرد.

راه حل

2 مورد هست که اگر آنها را مورد توجه قرار دهید می توانید با خیال راحت پیام تبلیغاتی خود را به انبوهی از افراد ناشناس ارسال کنید.

مخاطبین هدف

اگر می خواهید ریپورت نشوید، بهتر است پیام تبلیغاتی خود را به افرادی بفرستید که به حوزه کاری شما علاقمند هستند یا به نوع محصولات و خدماتی که ارائه می دهید نیاز دارند. این افراد مخاطبین هدف کسب و کار شما هستند و اگر به درستی انتخاب شوند نتیجه بهتری از تبلیغات خود مشاهده خواهید کرد.

مخاطبین هدف شما به دلیل علاقه، نیاز یا ارتباطی که با حوزه کاری شما دارند نه تنها شما را ریپورت نمی کنند بلکه از مشاهده پیامتان استقبال می کنند. این گروه با بررسی سایت، کانال یا پیج شما، تمامی موارد از جمله کیفیت، قیمت و ... را با دقت بررسی می کنند تا شاید بتواند احتیاجات خود را با شرایط مناسب تری تامین کند.

متن پیام

به خاطر داشته باشید اولین چیزی که گیرنده پیام از کسب و کارتان می بیند همان متن پیام تبلیغاتی شما است. متن پیام است که سبب می شود گیرنده پیام تصمیم بگیرد شما را ریپورت کند یا نه! پس نهایت دقت را در نگارش پیام به کار ببندید.

هرگز بدون سلام و احوالپرسی در ابتدای پیام، به سراغ اصل مطلب نروید. در صورت امکان گیرندگان پیام را با نامشان و القاب مناسبی مثل آقا، خانم، دکتر، دوست، مهندس و ... خطاب کنید. سعی کنید پیام را با لحن رسمی اما صمیمی بنویسید. هیچ کس خوشش نمی آید یک پیام صرفا تبلیغاتی دریافت کند، پس زمان و انرژی کافی صرف نگارش پیام کنید و روی روانشناسی پیام ارسالی کار کنید.

حال اگر بخواهید این راهکارها را به کار ببندید و کمپین تبلیغاتی خود را در واتساپ شروع کنید، احتمالا با مشکلات دیگری روبرو خواهید شد و سوالاتی در ذهنتان شکل خواهد گرفت. سوالاتی از قبیل

شماره موبایل مخاطبین هدف خود را از کجا تهیه کنم؟

چگونه چندین اکانت واتساپ را مدیریت کنم؟

چگونه در مقیاس انبوه کار ارسال پیام را انجام دهم؟

در ادامه ابزاری به شما معرفی خواهیم کرد که پاسخگوی تمامی این سوالات شما است.

معرفی نرم افزار ارسال پیام انبوه واتساپ

همانطور که اشاره کردیم عبور از سد محدودیت هایی که واتساپ بر سر راه ارسال پیام انبوه گذاشته است ناممکن نیست، اما گذر از این موانع به صورت دستی هم کار ساده ای نیست.

این که بخواهید هر بار مراجعی بیابید که شماره موبایل مخاطبین هدفتان را از آنجا پیدا کنید، با چندین اکانت واتساپ کار کنید و قبل از رسیدن به محدودیت واتساپ، اکانت را تعویض کرده و کار ارسال را با اکانت دیگری ادامه دهید و یک پیام تبلیغاتی را به انبوه مخاطبان خود ارسال کنید از حوصله و زمان شما خارج است.

این دشواری ها نیاز به استفاده از ابزارهای خاص برای خودکارسازی روند تبلیغات در واتساپ را بوجود میاورد. بهترین ابزاری که برای این کار میشناسیم "نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ" سایت کاربر مجازی است که نرم افزاری رباتیک است و روی کامپیوتر ویندوزی شما قابلیت نصب و اجرا دارد.

با نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ چه کارهایی می توان اجام داد؟

اگر دستیابی به شماره موبایل مخاطبین هدف عامل نگرانی شماست، بد نیست بدانید با استفاده از این نرم افزار شما می توانید شماره تمامی اعضای موجود در گروه های واتساپی که رقیب شما هستند یا در زمینه های نزدیک به کسب و کار شما فعالیت دارند استخراج کنید. بدیهی است که این افراد انتخاب درستی برای مخاطبین هدف شما هستند. با وجود این نرم افزار برای هر بار ارسال پیام انبوه، می توانید به شماره های جدید دسترسی داشته باشید و دامنه تبلیغات خود را وسعت ببخشید.

برای کار با این نرم افزار کافی است تا فایل اکسلی از شماره مخاطبین هدف و نیز متن پیام مورد نظر خود را به این نرم افزار بدهید تا به صورت کاملا خودکار و سریع آن پیام را به تمامی این افراد ارسال کند.

به هنگام کار با این نرم افزار دیگر نگران محدودیت های واتساپ نیستید زیرا این نرم افزار، پیش از رسیدن به محدودیت واتساپ به طور خودکار، خط را تعویض می کند و کار ارسال پیام را با خط دیگری ادامه می دهد.

برخی از ویژگی های مهم نرم افزار تبلیغات در واتساپ سایت کاربر مجازی:

نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ کاربر مجازی

با چندین خط (واقعی یا مجازی) کار می کند.

به صورت خودکار و پیش از رسیدن به محدودیت های واتساپ، این خطوط را تعویض کرده و ارسال را با خط دیگری ادامه می دهد.

شماره موبایل تمامی اعضای فعال هر گروه واتساپی را که بخواهید استخراج کرده و در قالب یک فایل اکسل به شما تحویل می دهد.

پیام تبلیغاتی شما را به صورت کاملا خودکار و بدون دخالت شما، به لیست انبوهی از شماره موبایل افراد شناس و ناشناس ارسال می کند.

به صورت کاملا خودکار در گروه های مدنظر شما پیام ارسال کند.

علاوه بر پیام متنی، عکس و ویدئو را نیز ارسال کند.

شماره موبایل هایی که اکانت واتساپ ندارند به صورت خودکار و بدون این که خللی در کارش ایجاد شود رد می کند.

می تواند روی سرور مجازی و نیز ماشین مجازی اجرا شود.

با خرید پکیج نرم افزار ارسال پیام گروهی در واتساپ کاربر مجازی، راهنمایی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که حاصل تخصص و تجربه چندین ساله طراحان نرم افزارهای کاربر مجازی و ارتباطشان با کاربران این نرم افزارها است. این راهنما به شما ترفندهایی آموزش می دهد که با کمکشان ریپورت نخواهید شد.

و در پایان

با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید ارسال پیام انبوه به افراد غریبه را با استفاده از چندین خط مجازی یا واقعی انجام دهید و از محدودیت روزانه واتساپ گذر کنید. این نرم افزار با استخراج شماره موبایل مخاطبین هدف از گروههای واتساپی مدنظر شما سبب می شود تا تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام دهید و نگران ریپورت شدن نباشید و نیز با خودکارسازی کل ارسال انبوه پیام، سبب می شود دیگر انرژی و زمان باارزش خود را صرف این فعالیت ها نکنید و تبلیغات خود را با سرعت جلو ببرید.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید