جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

15 راه آسان برای افزایش عمر باتری آیفون

امتیاز 5 از 5 از بین 2 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران

آیا مدام به دنبال پریزهای برق می‌گردید یا هر جا که می‌روید پاوربانک حمل می‌کنید، فقط برای اینکه آیفون خود را شارژ نگه دارید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. بسیاری از کاربران آیفون در طول روز با مشکل حفظ عمر باتری روبرو هستند. خوشبختانه، چند کار وجود دارد که می توانید برای افزایش عمر باتری آیفون خود انجام دهید. در این مقاله، برخی از بهترین نکات و ترفندها را به اشتراک خواهیم گذاشت.

افزایش عمر باتری آیفون

چرا باتری آیفون شما خیلی سریع خالی می شود؟

قبل از اینکه به نکات و ترفندها بپردازیم، ابتدا بدانیم که چرا باتری آیفون شما به سرعت تخلیه می شود. عوامل متعددی در ایجاد این موضوع نقش دارند:

15 نکته اثبات شده برای افزایش عمر باتری آیفون

بهترین راه برای شارژ آیفون

شارژ کردن آیفون به روش صحیح می تواند تاثیر قابل توجهی بر عمر باتری داشته باشد. در اینجا چند نکته برای بهترین شیوه های شارژ آورده شده است:

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله بهترین روش شارژ گوشی آیفون را مطالعه نمایید.

 

جمع بندی نکات افزایش عمر باتری آیفون

در خاتمه، افزایش عمر باتری آیفون خود با این نکات و ترفندهای کاربردی در دسترس شماست. به یاد داشته باشید که آیفون خود را به روش صحیح شارژ کنید، تنظیمات را بهینه کنید و استفاده از برنامه را مدیریت کنید. با اجرای این استراتژی ها، از عملکرد باتری طولانی تری لذت خواهید برد و در طول روز متصل خواهید بود.

سوالات متداول افزایش عمر باتری آیفون

بهترین راه برای شارژ آیفون من چیست؟

بهترین راه برای شارژ آیفون استفاده از شارژر باکیفیت و شارژ نگه داشتن باتری بین 20 تا 80 درصد است. همچنین باید از تخلیه کامل باتری و وصل نگه داشتن آیفون در طول شب خودداری کنید.

هر چند وقت یک بار باید باتری آیفون خود را تعویض کنم؟

طول عمر باتری آیفون بسته به نحوه استفاده متفاوت است. با این حال، بیشتر باتری ها پس از حدود دو سال شروع به از دست دادن ظرفیت خود می کنند. اگر متوجه شدید که عمر باتری آیفون شما ضعیف است، ممکن است بخواهید آن را جایگزین کنید.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید