خرید اپل ایدی فقط از طریق کیف پول امکان پذیر است.

طراحی سایت حرفه ای به چه شکلی است؟

امتیاز 5 از 5 از بین 2 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران
داشتن ترکیبی از سبک طراح و تجربه کاربری و عملکرد وب سایت برای دانستن نحوه طراحی یک وب سایت ضروری است. افراد و مشتریان مختلف یک سبک را بر دیگری ترجیح می دهند، اما موضوعی که آنها را به هم پیوند می دهد، قوانین اساسی طراحی سایت است. به خاطر داشته باشید که بهترین راه برای طراحی وب سایت وجود ندارد زیرا هر مشتری متفاوت است، اما نکاتی برای طراحی وب وجود دارد که می تواند بین یک وب سایت موفق و ناموفق تفاوت ایجاد کند. در اینجا طراحی حرفه ای سایت را بررسی می کنیم. نگاهی به نمونه سایت های طراحی شده می اندازیم. در نهایت نیز طراحی سایت باربری را مد نظر قرار میدهیم.

طراحی حرفه ای سایت

وب سایت را برنامه ریزی کنید. بسته به کسب و کار مشتری شما، برخی از وب سایت ها می توانند پیچیده باشند در حالی که برخی دیگر ساده هستند. در هر صورت، هرگز نباید ابتدا طراحی آن را شروع کنید زیرا بازدیدکنندگان خود را نمی شناسید. دو چیز که می دانید این است که بازدیدکننده سفر دیجیتالی خود را از کجا شروع می کند و به کجا باید ختم شود. در مورد یک سایت تجارت الکترونیک، هدف این است که آنها را وادار به خرید یک محصول کنید. اگر وب‌سایت نمونه کار عکاسان است، خط پایان باید در صفحه انتخاب یا تماس باشد.
چیزی که نمی دانید این است که بازدیدکننده چگونه به آخرین مرحله می رسد؟ او قرار است چه صفحاتی را مشاهده کند، چه محتوایی را می‌خواند و چه پیشنهاداتی باعث می‌شود که او را تبدیل به این موضوع کند؟ اینجاست که برنامه ریزی وب سایت مفید است. پس از اینکه پاسخ این سوالات را پیدا کردید، آماده شروع طراحی وب سایت هستید. مهم نیست طراحی صفحه وب شما چقدر زیبا و حرفه ای باشد، باز هم مردم تک تک کلمات نمایش داده شده را نمی خوانند. هنگام بازدید از یک صفحه، مغز انسان ما به سرعت متن را اسکن می کند و کلمات کلیدی و جملاتی را پیدا می کند که فکر می کنیم مرتبط هستند.
طراحان حرفه ای وب سایت به خوبی از این واقعیت آگاه هستند و به جای شمارش کلمات، جذابیت احساسات را تمرین می کنند. دلیل این امر این است که اگر یک وب سایت متن کمتری برای خواندن داشته باشد، بازدیدکننده قادر خواهد بود آنچه را که نمایش داده می شود به سرعت پردازش و ارزیابی کند. صبر کنید، آیا بازدیدکننده نباید وقت خود را صرف کند و در واقع بخواند که وب سایت من در مورد چیست؟ مگر اینکه در حال خواندن یک وبلاگ طراحی وب باشید، معمولاً پاسخ منفی است. داشتن یک صفحه اصلی نامرتب باعث می شود که بازدیدکننده بلافاصله متوجه شود که شما می خواهید چه چیزی را ببیند. البته ارسال پیامک و فراخوان برای اقدام ضروری است و باید آنها را با زیرعنوان های بزرگ یا پاراگراف های خوانا تقسیم کنید.

نمونه سایت های طراحی شده

از آنجایی که وب سایت شما یکی از ابزارهای اصلی بازاریابی شماست، حفظ نتایج جستجو بسیار مهم است. این امر با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به دست می آید. قبل از طراحی وب سایت خود، به اصطلاحاتی فکر کنید که مشتریان بالقوه برای پیدا کردن شما و جستجوی آنها استفاده می کنند.اگر وب‌سایت‌های رقبای شما نزدیک به بالای نتایج جستجو هستند، به وب‌سایت آن‌ها نگاه کنید و به کارهایی که به خوبی انجام می‌دهند توجه داشته باشید. به کلمات و عبارات کلیدی در بخش های مختلف وب سایت آنها توجه کنید. دانستن اینکه مشتریان شما از چه کلمات کلیدی و عباراتی برای یافتن شما استفاده می کنند در ساخت وب سایت شما بسیار مهم است زیرا می تواند عملکرد موتور جستجوی شما را افزایش دهد.
سایت شما نه تنها باید پاسخگوی موبایل باشد. همچنین باید شامل حداقل چهار صفحه باشد و برای مشتریان بالقوه باید آسان باشد که پاسخ های مورد نیاز خود را پیدا کنند. حداقل، سایت شما باید شامل صفحات زیر باشد:

صفحه نخست

همانطور که اولین صفحه ای که مردم هنگام کلیک بر روی وب سایت شما می بینند، صفحه اصلی شما باید به وضوح برند شما را مشخص کند. لوگوی شما باید گنجانده شود و ماموریت کسب و کار شما باید برای بازدیدکنندگان روشن باشد.

طراحی سایت باربری

برای اکثر مشاغل، وب سایت به عنوان ابزار بازاریابی کلیدی برای شرکت عمل می کند. در حالی که بسیاری از شرکت های حمل و نقل و تدارکات از مراجع قبلی مشتری و سایر ابزارهای دهان به دهان برای تولید سرنخ استفاده می کنند، یک وب سایت با طراحی خوب یک ابزار ضروری است. مشتریان بالقوه می توانند قبل از اینکه کسب و کار خود را برای شما به ارمغان بیاورند، با اطلاعات درستی که در اختیار دارند، با شرکت شما آشنا شوند. مطمئن شوید که وب سایت خود را با ملاحظات زیر طراحی کرده اید تا بهترین کارایی را برای شما داشته باشد.

عملکرد موبایل

هنگامی که به دنبال یک شرکت تدارکات و حمل و نقل برای کمک به کسب و کار خود هستید، مشتریان بالقوه شما ممکن است در دفتر خود در رایانه حضور داشته باشند یا ممکن است در حالی که دور هستند در تلفن خود جستجو کنند. هنگام ساختن وب سایت لجستیکی خود، در نظر گرفتن عملکرد تلفن همراه بسیار مهم است.حال که با طراحی سایت باربری و دیگر سایت های حرفه ای آشنا شدید، میتوانید برای دریافت این خدمات به وبسایت cms-iran.com مراجعه نمایید و خدمات اینچنینی و در زمینه ایجاد وب سایت را با بهترین قیمت دریافت کنید.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید