جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

باید و نبایدهای مهم برای اکسپت مقاله

امتیاز 5 از 5 از بین 2 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران
اکسپت مقاله یعنی چه؟ هزینه اکسپت و پذیرش مقاله چقدر است؟ مراحل آن شامل چیست؟ در ادامه در نظر داریم به صفر تا صد در مورد در مورد چاپ و اکسپت مقاله پرداخته و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین در بخش آخر یکی از بهترین موسسات فعال در این حوزه را به شما معرفی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
اکسپت مقاله یکی از مراحل چاپ مقاله می باشد. در واقع زمانی که مقاله به این مرحله برسد، دیگر مطمئن هستید که مقاله توسط ژورنال مورد نظر شما پذیرش شده و می توانید آن را در رزومه ی خود قرار دهید. بعد از این مرحله در کوتاهترین مدت زمان، مقاله توسط مجله آنلاین شده و در اختیار بقیه ی افراد قرار می گیرد. به فرایند پذیرفته شدن مقاله توسط ژورنال، اکسپت مقاله گفته می شود. زمانیکه مقاله توسط داوران بررسی می شود و هیچ گونه مشکلی در نگارش و محتوای علمی آن نباشد فرایند پذیرش مقاله در اولویت قرار می گیرد. 
مراحل اکسپت مقاله

اکسپت مقاله در مراحل مختلف انجام می شود که شامل موارد زیر است:


اکسپت مقاله چیست؟

پذیرش مقاله را می توانید زیر نظر موسسات معتبر، با اطمینان خاطر انجام دهید. با داشتن مقاله های مختلف در مجلات معتبر می تواند رزومه ی خود را بهبود بخشید. در این صورت به فرصت های شغلی و تحصیلی متفاوتی دسترسی خواهید داشت. با داشتن مقاله های گوناگون، موفق به تحصیل در مقاطع بالاتر در موسسات معتبر خواهید بود.

تفاوت بین اکسپت و سابمیت مقاله 

اکسپت مقاله ممکن است با سابمیت مقاله در برخی از مواقع اشتباه گرفته شود. سابمیت مقاله در واقع مرحله ای قبل تر از اکسپت آن است. در واقع زمانی که شما یک مقاله را به یک ژورنال با توجه به دستورالعمل های آن ارسال می کنید به این مرحله سابمیت مقاله گفته می شود. توجه کنید یک مقاله باید برای اکسپت شدن به طور همزمان به ژورنال های مختلف ارسال نشود. قبل از ارسال مقاله باید به طور دقیق مقاله روخوانی شده و با دریافت مشاوره از افراد با تجربه بررسی شود. اگر مقاله به زبان مادری شما نوشته نمی شود در این صورت توجه به نگارش آن بسیار مهم است. می توانید برای این منظور از یک شخص بومی بخواهید مقاله را از لحاظ لغوی و نگارشی چک کند.

هزینه اکسپت و پذیرش چقدر است؟

هزینه اکسپت مقاله به مراحل مختلفی وابسته است. از پارامترهای موثر در قیمت پذیرش مقاله می توان موارد زیر را در نظر گرفت:


مراحل اکسپت مقاله

برای پذیرش مقاله، موسسه های مختلف هزینه متفاوتی درخواست می کنند. اکسپت مقاله یکی از مهمترین مراحل چاپ مقاله است. در واقع زمانیکه مقاله ای به این مرحله می رسد تقریبا پروسه ی چاپ مقاله شما به پایان رسیده است. بعد از آن در یک بازه ی بسیار کوتاه، مقاله آنلاین شده و قابل استفاده خواهد بود. قبل از انتخاب یک موسسه برای چاپ مقاله ISI  پیشنهاد ما آن است که حتما اطلاعات کامل در مورد مدت زمان لازم و هزینه ی مورد نیاز را به دست آورید. در این صورت می توانید متناسب با شرایط خود تصمیم خوبی بگیرید. قرار است برای اکسپت مقاله خود از طریق همکاری با موسسات فعال در این زمینه، هزینه مشخصی را پرداخت کنید. پس با بررسی دقیق اکسپت و چاپ مقاله را به این موسسات محول کنید.  

اکسپت فوری مقاله 

اکسپت مقاله فوری می تواند یک تبلیغ وسوسه برانگیز برای شما باشد. زمانی که موسسه ای این نوع از خدمات را در اختیار شما قرار می دهد حتما به گارانتی که ارائه می دهد، توجه کنید. ندانم کاری شما می تواند سبب اتلاف زمان و هزینه در این مسیر باشد. قرار است با چاپ مقاله در مجلات معتبر، رزومه ی خود را ارتقا دهید ولی هرگونه سهل انگاری می تواند مشکلات موجود را دو چندان کند. متاسفانه سودجویان بسیاری هستند که از ندانم کاری افراد بهره مند شده و به دنبال سودهای کلان هستند. به همین دلیل تاکید ما آن است که موسسه های معتبر و شناخته شده را در اولویت قرار دهید. در این صورت مطمئن خواهید بود که مقاله ی شما در بهترین مجلات چاپ خواهد شد. 

هزینه اکسپت مقاله

اکسپت مقاله در صورتی محقق خواهد بود که شما بتوانید یک کار تحقیقاتی را به صورت دقیق انجام داده و مقاله ی مربوط به آن را آماده کنید. مقاله باید متناسب با استانداردهای مجله دلخواه نگارش شود. بعد از آن نیز با توجه به دستورالعمل های ژورنال ارسال می گردد. حال اگر داوری آن طی شود و مقاله بدون نقص باشد، پروسه ی پذیرش مقاله در پیش گرفته می شود. سودجویان به منظور جلب توجه افراد معمولا هزینه بسیار کمتری برای چاپ مقاله درخواست می کنند تا از این طریق بتوانند در اولویت افراد باشند. انتخاب یک موسسه چالش های خاص خود را دارد. شما می توانید با دریافت فیدبک های مختلف تصمیم مطلوبی بگیرید. در فضاهای مجازی مختلف، پیچ های موسسه مد نظر خود را چک کنید در این صورت می توانید به میزان رضایت افراد پی ببرید.  

بهترین موسسه برای اکسپت مقاله

اکسپت مقاله خود را زیر نظر موسسات معتبر و شناخته شده نهایی کنید. در این صورت می توانید در بازه ی زمانی کوتاه به این هدف دست یابید. در این بخش در نظر داریم که یکی از بهترین موسسه های فعال در این حوزه را به شما معرفی کنیم.  موسسه ژورنال یاب خدمات چاپ و اکسپت مقاله در ژورنال های معتبر و مورد تایید وزارت علوم ارائه می دهد. شما می توانید با انتخاب این موسسه، صفر تا صد چاپ مقاله های خود را زیر نظر کارشناسان کاربلد نهایی کنید. انتخاب یک موسسه معتبر می تواند هم به داوری سریع مقاله و هم پذیرش  مقاله در کوتاه مدت منجر شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اکسپت مقاله و مراحل آن با استفاده از راههای ارتباطی موجود با موسسه ژورنال یاب در تماس باشید. 
 

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید