جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

10 جایگزین گوگل پلی برای دانلود برنامه های اندرویدی

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 3 دقیقه نظرات کاربران
شاید بسیاری از دارندگان دستگاه‌های اندرویدی برای دریافت برنامه به سراغ گوگل پلی بروند اما باید بدانید که علاوه بر استور گوگل، استورهای دیگری هم هستند که با کمک آنها می‌توان برنامه‌های اندرویدی را دریافت کرد. در این مطلب از آیدی تاپ قصد داریم شما را با 10 مورد از جایگزین‌های گوگل پلی آَشنا کنیم.
1- آمازون اپ استور
اگر بخواهیم به یک گزینه ایده آل اشاره داشته باشیم، اپ استور آمازون است. این استور برای دستگاه‌های آمازون فایر نیز برنامه‌هایی دارد. این اپ را می‌توانید دانلود کرده و روی گوشی یا سایر دستگاه اندرویدی خود داشته باشید.

آمازون اپ استور، جایگزین گوگل پلی

2- مایکت
این اپ استور ایرانی دردسترس ایرانیان بوده تا بتوانند برنامه‌های اندرویدی را دریافت کنند. بخصوص برای ایرانیان که با محدودیت‌هایی رو به رو هستند، اپ استور اندرویدی مایکت، می‌تواند جایگزین مطلوبی برای کاربران ایرانی باشد که می‌توانید روی دستگاه خود داشته باشید.
3- کافه بازار
کمتر کسی بوده که کافه بازار را نشناسد. این اپ استور ایرانی هزاران اپ اندرویدی داشته و به افراد اجازه می‌دهد تا انواع اپ اندرویدی را دریافت کنند.
4- Aptoide
دیگر برنامه Aptoide نام داشته و یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های جایگزین گوگل پلی به شمار می‌رود. کافی بوده برنامه آن را دانلود کرده و روی دستگاه خود نصب کنید تا هر نوع برنامه اندرویدی را بدون محدودیت دریافت نمایید.

Aptoide، جایگزین گوگل پلی

5- APKUpdater
دیگر استور، APKUpdater نام دارد. البته این اپ یک برنامه خالص فروشگاهی نبوده اما می‌توان از آن چنین استفاده‌ای داشت. شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان برنامه اندرویدی را پیدا کرده و دریافت کنید. 

APKUpdater، جایگزین گوگل پلی

6- QooApp

دیگر برنامه QooApp بوده که از آن می‌توان به عنوان جایگزین گوگل پلی استفاده کرد. البته اگر به دنبال تجربه بازی‌های شرقی دارید، این برنامه گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

7- F-Droid

دیگر برنامه F-Droid بوده که یک برنامه قدیمی بوده و جایگزین مطلوبی برای گوگل پلی است. اگر به دنبال یک جایگزین مناسب هستید، این برنامه می‌تواند به خوبی نیاز شما را برآورده سازد.

8- Humble Bundle

یکی از فروشگاه‌های برجسته در دریافت اپ اندرویدی Humble Bundle است. شما با سیستم پرداختی می‌توانید بازی‌ها را با قیمت کم خریداری کنید. 

9- Yalp Store

آخرین اپی که باید به عنوان جایگزین گوگل پلی اشاره کنیم، Yalp Store است. از طریق این اپ می‌توانید برنامه‌ موردنظر را کسب کرده و حتی به بروزرسانی اپ‌ها هم بپردازید.

Yalp Store، جایگزین گوگل پلی

10- Galaxy Store 

این فروشگاه به سامسونگ اختصاص داشته و هر نوع برنامه اندرویدی را از طریق آن می‌توان دریافت کرد. بنابراین اگر گوگل پلی دردسترس نیست، Galaxy Store سامسونگ جایگزین خوبی خواهد بود.نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید