جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

اولین آپدیت بزرگ ویندوز 11 با قابلیت های جذاب منتشر شد

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

مایکروسافت امروز اولین آپدیت بزرگ ویندوز 11 را با قابلیت هایی چون پیش نمایش برنامه های اندروید در ویندوز 11 و نسخه بروز شده برنامه های Notepad و Media Player منتشر کرد. این آپدیت همچنین شامل بروزرسانی های مختلف مخصوصاً در قسمت تسکبار است.


آپدیت ویندوز 11


کاربران ویندوز 11 با نصب این آپدیت بزرگ قادر خواهند بود پیش نمایش برنامه های اندرویدی را از طریق فروشگاه آمازون نصب کنند. هر چند این فروشگاه نسبت به فروشگاه استور گوگل دارای تعداد برنامه های کمتری است اما کاربران هم اکنون از این طریق می توانند به 1000 برنامه مختلف در کنار برنامه های شخص ثالثی چون Lords Mobile دسترسی پیدا کنند. البته این تمام ماجرا نیست، همانطور که گفتیم بخش تسکبار نیز تغییراتی پیدا کرده است که به لطف این تغییرات ازین پس می توانید در استفاده همزمان از چندین نمایشگر تاریخ و ساعت را همزمان در همگی آنها ببینید. ویجت آب و هوا نیز به تسکبار بازگشته است، در کنار این قابلیت کاربران می توانند در برنامه تماس مایکروسافت Teams از یک گزینه جدید برای اتصال/ قطع صدا استفاده کنند و با استفاده از یک گزینه جدید دیگر در تماس های سرویس Teams از قسمت تسکبار یک برنامه خاص یا پنجره خاص را با مخاطبان دیگر به اشتراک بگذارند.


تغییرات ویندوز 11


همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، در کنار موارد بالا برنامه های Notepad و Media Player مجدداً بازطراحی و بروزرسانی شده اند، Notepad به یک لغو یا Undo چند مرحله ای، رابطه کاربری بهینه و گزینه جذاب Dark Mode مجهز شده است. طراحی جدید Media Player نیز نشان می دهد که اکنون می توانید از آن به عنوان یک جایگزین مناسب به جای برنامه های Groove Music و Windows Media Play با قابلیت پشتیبانی از فایل های ویدئویی و صوتی استفاده کنید. قابلیت های جذاب دیگری چون استیکرهای صفحه دسکتاپ نیز به زودی به ویندوز 11 اضافه خواهند شد.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید