دعوتنامه رسمی اپل برای معرفی آیپد و اپل واچ جدید

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

ساعاتی پیش شاهد انتشار دعوتنامه رسمی شرکت اپل بودیم که در آن تاریخ برگزاری کنفرانس پیش رو را بیان کرده است. در پی تکمیل خبر قبلی که تحت عنوان " تاریخ احتمالی معرفی محصولات جدید اپل " در اختیار شما کاربران گرامی قرار دادیم، باید بگوییم که این کمپانی امشب به طور رسمی دعوتنامه مربوط به رویداد 25 شهریور 1399 را در وب سایت خود منتشر کرد و به بسیاری از شایعات پایان داد. این رویداد مهم قرار است در روز 15 سپتامبر 2020 راس ساعت 10 صبح به وقت کالیفرنیا که معادل با 21:30 به وقت تهران می باشد، برگزار شود. 


لوگوی دعوتنامه اپل در سال 2020


نماد اختصاصی این رویداد شامل لوگوی آبی رنگ اپل بوده که طرحی خاص دارد و با کمی دقت می توان از دل آن به تاریخ برگزاری رویداد (9/15) پی بُرد. نکته جالبی که وجود دارد این است که احتمالا این رنگ که آبی ارتشی یا آبی تیره نامیده می شود بی ارتباط با رنگ بندی جدید تلفن های هوشمند آیفون و اپل واچ نبوده ولی در نهایت باید تا 25 شهریور منتظر بمانیم تا ببینیم کدام یک از حدس و گمان ها به واقعیت می پیوندد. معمولا در جریان کنفرانس هایی که اپل هرساله در ماه سپتامبر برگزار می کند، محصولات سخت افزاری جدید خود نظیر اپل واچ و گوشی های آیفون را معرفی می کند ولی همان طور که می دانید امسال شرایط کمی متفاوت بوده و شایعاتی تحت عنوان " عرضه آیفون 12 به تاخیر افتاد " شنیده می شد با این حال همه چیز در روز 15 سپتامبر مشخص می شود. 


گفته می شود کمپانی اپل شعار Time Flies را برای کنفرانس پیش رو انتخاب کرده، این امر نشان دهنده آن است که احتمالا این رویداد به طور ویژه بر روی اپل واچ جدید متمرکز خواهد بود و از ویژگی های شگفت انگیز آن رونمایی می شود. ناگفته نماند که افراد زیادی هم پیش بینی کرده اند که اپل قصد دارد در این رویداد از دیگر محصولات مهم خود هم رونمایی کند که این محصولات شامل 4 گوشی سری آیفون 12 و ایرپاد استودیو (اولین هدفون دور گوشی اپل) می باشد. ضمن اینکه در لوگوی منتشر شده هم از خطوط صافی استفاده شده که می تواند اشاره ای به طراحی آیفون 12 و همچنین آیفون های کلاسیک داشته باشد.


نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید