۲۰ درصد تخفیف خرید اپل آیدی تا 15 آذر ماه

تاریخ احتمالی معرفی محصولات جدید اپل

امتیاز 5 از 5 از بین 6 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ

امسال یک سال متفاوت برای کمپانی اپل و سایر شرکت های معتبر دنیا بوده که بسیاری از فعالیت هایشان تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است. همان طور که می دانید تاریخ عرضه آیفون های سری 12 تغییر کرده و بر خلاف سال های گذشته نباید در سپتامبر امسال منتظر معرفی این محصول اپل باشیم. اما سایر محصولات اپل چه زمانی معرفی می شوند؟  

در حال بارگذاری . . .اکانت اینستاگرامی " Appledesign" به تازگی پستی منتشر کرده که در آن خبر از معرفی محصولات جدید اپل در تاریخ هشتم سپتامبر در ساعت 11 به وقت آمریکا داده است و بدین ترتیب باید سه شنبه شب 18 شهریور راس ساعت 22:30 به وقت تهران منتظر باشیم تا ببینیم این اتفاق رخ می دهد یا خیر. لازم به ذکر است که بگوییم بر اساس خبر منتشر شده محصولاتی که قرار است کمپانی اپل معرفی کند شامل اپل واچ سری 6، آیپد ایر 4 و ایرپاد استودیو می شود. پست مربوطه را در تصویر زیر مشاهده می کنید: 
در حال بارگذاری . . .


اما 2 نکته وجود دارد:

1. اپل همیشه برای مراسم رونمایی از محصولات جدید خود، حداقل یک هفته قبل دعوتنامه های رسمی را در اختیار کاربران قرار می دهد در حالی که این اتفاق هنوز انجام نشده است. اگر زمان اعلام شده درست باشد، احتمالا اپل امسال بدون برگزاری رویداد خاصی از محصولات جدید خود رونمایی می کند. 

2. برخی از تامین کنندگان شرکت اپل مدعی شده اند که قرار است اپل واچ سری 6 همزمان با آیفون 12 رونمایی شود؛ این بدین معنا است که معرفی این محصول اپل (اپل واچ سری 6) در ماه اکتبر صورت می گیرد. حال باید تا روز سه شنبه منتظر بمانیم تا ببینیم شایعه مطرح شده به واقعیت می پیوندد و این 3 محصول در کنار یکدیگر رونمایی می شوند یا این که باید برای دیدن آن ها باز هم منتظر بمانیم. 


میدونستی اگه همین الان نظرت رو ثبت کنی، آیدی تاپ بهت 20 درصد تخفیف میده؟!:)

مقالات تکنولوژی

جدید ترین والپیپر ها
والپیپر سرعت آیفون 12
والپیپر ساحل آیفون 12
والپیپر طلوع خورشید در دریا
والپیپر skull dark minimal آیفون 12
والپیپر M2 F87 آیفون 12
والپیپر رنگی آیفون 12
والپیپر کهکشان فضایی
والپیپر رنگی
روز برفی
پشتیبانی آنلاین
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید