جهت خرید اپل آیدی تحویل فوری کلیک کنید

خط تولید آیفون 11 به هند منتقل شد

امتیاز 5 از 5 از بین 12 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

شاید برایتان جالب باشد که بدانید حدود 30 درصد از درآمد و 66 درصد از سود فروش گوشی های همراه دنیا متعلق به اپل می باشد؛ چندی پیش اپل به عنوان اولین شرکت 1.5 تریلیون دلاری آمریکا معرفی شد . همان طور که می دانید تاکنون تمامی گوشی های آیفون در کارخانه های کشور چین تولید می شدند اما شرکت اپل به تازگی تصمیم گرفته برترین تلفن هوشمند خود را که هم اکنون آیفون 11 می باشد، در کشور هند تولید کند. واگذاری خط تولید ایفون 11 به کارخانه های هندی، نشانگر گام مهم اپل برای انتقال خط تولید محصولاتش به کشور هند می باشد. 


تولید آیفون 11 در هند


آیفون 11 در کدام کشور تولید می شود؟

تاکنون تولید گوشی های آیفون در کارخانه فاکس کان چین انجام می شد و این کارخانه به عنوان تنها تولید کننده گوشی های هوشمند کمپانی اپل شناخته می شد اما این شرکت از سال 2016 تصمیم گرفت علاوه بر شرکت فاکس کان، تولید تلفن های هوشمند خود را به چند کارخانه دیگر در چین و هند نیز بسپارد و همکاری های جدیدی را آغاز کند. این تصمیم هنوز اجرایی نشده و در حال حاضر شرکت فاکس کان در چین تنها تولید کننده گوشی های پرچم دار اپل می باشد ولی در آینده ای نزدیک قرار است تولید و اسمبل این گوشی ها به کشور هند منتقل شود. انتقال خط تولید آیفون 11 به هند


مدیران اپل بر این عقیده هستند که انتقال خط تولید این محصولات به کشور هند سبب می شود فرآیند انتقال و فروش آن ها به طور چشمگیری کاهش پیدا کند. روزنامه اقتصادی The Times در گزارشی اعلام نموده با انتقال خط تولید گوشی های هوشمند اپل به کشور هند، هزینه عرضه آن ها در بازارهای هند 22 درصد کاهش پیدا می کند که رقمی قابل توجه می باشد. همچنین این روزنامه اعلام نموده کمپانی اپل به منظور تولید گوشی های آیفون جدید در هند، در حال سرمایه گذاری به ارزش 40 میلیارد دلار می باشد و از طرفی کارخانه فاکس کان سرمایه 1 میلیارد دلاری را برای تولید بیشتر آیفون های جدید اختصاص داده است. 


نظر خودرا درج کنید
تعداد نظرات (2)
  • نیما عابدین تاش نیما عابدین تاش
    اپل خیلی زرنگه میدونه نیرو کار اونجا ارزونه رفته اونجا تولید کنه
  • اصغرصفری اصغرصفری
    ممنون از اطلاعاتتون
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید