ایموجی های جدید اپل معرفی شدند

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ نظرات کاربران

از زمانی که این شکلک های جذاب وارد تارنماهای جهانی و شبکه های مجازی شدند، دنیای مجازی شکل بهتری پیدا کرد و محبوبیت دوچندانی را تجربه کرد. به مناسبت روز جهانی ایموجی که امروز می باشد، اپل پیش نمایشی از ایموجی های جدید خود رونمایی کرده که در این بخش از سایت آیدی تاپ قصد داریم آن ها را به شما کربران عزیز معرفی کنیم.

ایموجی چیست؟

ایموجی در واقع شکلک هایی است که به شکل صورتک می باشند و در انتقال پیام موثر هستند. این کلمه در زبان ژاپنی به معنای تصویر نگاشت بوده و کد اسکریپت ایزو 15924 مربوط به آن می باشد. در واقع این شکلک های بامزه به فرهنگ ژاپنی تعلق دارند و در زمان کوتاهی محبوبیت بالایی بین مردم جهان پیدا کردند. 
ایموجی های جدید اپل

جدیدترین ایموجی های اپل که قرار است در اواخر سال جاری (احتمالا پاییز) مورد استفاده قرار گیرند، شامل بومرنگ، سکه، نینجا و چند مورد دیگر هستند. این ایموجی ها اوایل امسال از جانب کنسرسیوم یونیکد مورد تایید قرار گرفتند و امروز برای نخستین بار پیش نمایشی از آن ها را می توانیم مشاهده کنیم. اسامی این اموجی ها به شرح زیر هستند:

- ریه

- دودو (یک نوع پرنده)

- نینجا

- قلب واقعی

- چای حباب دار

- نماد ترنسکژوال

- یک حالت جدید دست

- ماتروشکا (عروسک های تو در تو)

- تاماله (یک نوع غذا)

- سگ آبی

- سکه

- بومرنگ

- پیاتا (عروسکی کاغذی) 


ایموجی های جدید اپل


البته لازم به ذکر است که بگوییم حدود 115 ایموجی جدید برای دیوایس های اپل در نظر گرفته شده که در اواخر سال جاری مورد استفاده قرار می گیرند ولی هم اکنون این کمپانی موارد نام برده شده را معرفی کرده است؛ برای مثال چهره مبدل، چهره خندان با اشک و بغل کردن از دیگر اموجی ها می باشند. 
زمان انتشار ایموجی های جدید اپل

شرکت اپل معمولا همزمان با آپدیت های بزرگ که به صورت iOS شماره دار هستند، ایموجی های جدیدش را منتشر می کند؛ حال انتظار می رود که این ایموجی ها همراه با نسخه نهایی ios 14 یا ios 14.1 به صورت کامل عرضه شود و مورد استفاده کاربران قرار گیرد. 

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید