نسخه نهایی iOS 15.4 با انبوهی از امکانات جدید منتشر شد

امتیاز 5 از 5 از بین 5 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 2 دقیقه نظرات کاربران

سرانجام پس از گذشت 2 ماه از انتشار نسخه بتای iOS 15.4 و iPados 15.4 شرکت اپل امروز نخسه اصلی و نهایی سیستم عامل iOS 15.4 را منتشر کرد. این نسخه شامل ویژگی های جدید چون ایموجی های جذاب و قابلیت باز کردن Face ID هنگام استفاده از ماسک است. در ادامه با آیدی تاپ همراه باشید تا مشخصات و ویژگی های جالب  iOS 15.4 و iPados 15.4 را با شما به اشتراک بگذاریم.


تغییرات و ویژگی های iOS 15.4


 باز کردن Face ID هنگام استفاده از ماسک و 37 ایموجی جدید

کاربران آیفون های 12 و جدیدتر از آن می توانند با بروزرسانی دستگاه خود به  iOS 15.4 و iPados 15.4 از این پس بدون نیاز به اپل واچ، فیس آیدی دستگاه خود را هنگام استفاده از ماسک باز کنند. اکنون فیس آیدی نواحی اطراف چشم را به خوبی اسکن می کند. این بروزرسانی همچنین شامل 37 ایموجی جدید چون: سلام نظامی، صورت نقطه چین، اشک شوق و ... نیز می باشد. همچنین به لطف استفاده از قابلیت «Tap to Pay on iPhone» پرداخت از طریق NFC و Apple Pay ممکن می شود.

ایموجی های جدید در iOS 15.4


ویژگی Universal Control و دامنه های اختصاصی

قابلیت Universal Control در  iOS 15.4 به شما امکان کنترل چندین دستگاه مختلف (مانند Mac و یا iPAD) از طریق یک ماؤس یا کیبورد را می دهد. همچنین کاربران می توانند از طریق دستگاه به ایمیل آیکلود خود دامنه های اختصاصی اضافه کنند.

از دیگر موارد اضافه شده در  iOS 15.4 می توان به برطرف شدن برخی باگ ها، بهبود Siri، مشکلات کیبورد و مشکلات Photo Library اشاره کرد. ضمناً در کنار  iOS 15.4 نسخه جدید سیستم عامل هوم پاد مینی، Mac OS ،TV OS و watchOS نیز منتشر شده است. نسخه نهایی iOS 15.4 پس از گذشت 2 ماه از انتشار نسخه بتای آن بالاخره به صورت رسمی برای تمامی کاربران آیفون منتشر شده است، اگر هنوز آن را دریافت نکرده اید به تنظیمات رفته و در قسمت General به Software Update مراجعه کنید. این سیستم عامل به زودی در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.

نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید