جهت خرید اپل ایدی فوری و عمده کلیک کنید

آیفون 14 پرو در مرحله تولید آزمایشی قرار دارد

امتیاز 5 از 5 از بین 4 امتیاز دهنده به این صفحه
5
4
3
2
1
عطیه مشهدی عطیه مشهدی / نویسنده ارشد آیدی تاپ مدت زمان مطالعه 1 دقیقه نظرات کاربران

تقریباً 6 ماه از معرفی آخرین پرچمداران کمپانی اپل می گذرد و چیزی در حدود 6 ماه دیگر به معرفی جدیدترین پرچمداران کمپانی اپل زمان باقی مانده است. اکنون اخبار و شایعات جدید نشان می دهد که تولید آیفون 14 پرو بر عهده شرکت تایوانی فاکسکان است و این شرکت در حال حاضر در مرحله تولید آزمایشی این پرچمدار جدید شرکت اپل قرار دارد.

طبق شایعات جدید اکنون می دانیم که ساخت مدل پرو آیفون های سری 14 برعهده شرکت فاکسکان و ساخت مدل استاندارد نیز بر عهده شرکت Luxshare است. شرکت فاکسکان طبق قرارداد خود با شرکت اپل در مرحله تولید آزمایشی آیفون 14 پرو به سر می برد تا با توجه به سیاست های شرکت اپل این نسخه از پرچمداران جدید این شرکت را تا زمان مورد نظر به تولید انبوه برساند. تولید آزمایشی در واقع برای رفع و برطرف سازی مشکلات یک گوشی جدید صورت می گیرد تا شرکت تولید کننده متحمل ضررهای سنگین و جبران ناپذیر نشود.


تولید آزمایشی آیفون 14


در رابطه با طراحی آیفون های سری 14 نیز اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما شایعات قبلی حاکی از آن بود که احتمالاً با یک طراحی متفاوت در قسمت ناچ صفحه نمایش مواجه خواهیم شد. رندرهای ساخته شده جدید نشان می دهد که ناچ آیفون های سری 14 چیزی کاملاً متفاوت با آیفون های قبلی هستند. اکنون برای آیفون های سری 14 یک ناچ کپسولی اولین گزینه روی میز است، همچنین تخت شدن لنز دوربین نیز گزینه محتمل بعدی می باشد. متأسفانه هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با ابعاد آیفون های جدید در دسترس نیست، اما انتظار می رود که امسال هم نسخه مینی برای آخرین بار در بین چهار گوشی جدید کمپانی اپل وجود داشته باشد. ضمناً یا امسال یا سال آینده باید منتظر گوشی تاشو شرکت اپل نیز باشیم، این گوشی چیزی مشابه با گلکسی زد فلیپ سامسونگ خواهد بود. ایفون های سری 14 در شهریور ماه سال 1401 یعنی چیزی در حدود 6-7 ماه دیگر رونمایی خواهند شد، پس تا آن موقع منتظر می مانیم و اطلاعات جدید تکمیلی را نیز با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.نظر خودرا درج کنید
خرید اپل آیدی

پر بازدید ها

جدید ترین والپیپر ها
آیدی تاپ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
جهت دریافت آخرین آفرهای آیدی تاپ در خبرنامه ما عضو شوید